Skip to content

Iš kur vyrui tiek drąsos…

MI informacija

Poilsiavimo sezonas šiuo metu pačiame įkarštyje. Aukštaitijos nacionaliniame parke, turbūt, nėra vandens telkinio, prie kurio nesutiksi poilsiautojų ar žvejų mėgėjų. Ne išimtis ir Alksno ežeras mūsų rajone. 

Rugpjūčio 11 d. pavakarę Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kaip tik ir stebėjo šį vandens telkinį. Nuo Antalksnės pusės ant lieptų matėsi keletas žvejų, poilsiautojų. Plaukiojo dvi žvejų mėgėjų valtys. Pareigūnų dėmesį patraukė staiga nuo kaimo pusės išplaukęs pilietis. Energingais irklų grybšniais paplaukė link įlankos ir nedelsdamas pradėjo statyti tinklą. Tai darė visų prie ežero esančių žmonių akivaizdoje ir labai profesionaliai – be išskirtinių rankų judesių ir labai greitai. Gal ir sunku aplinkiniams suprasti, ką veikia toks asmuo valtyje, todėl niekas ir nekreipė dėmesio. Pastatęs vieną, pastatė ir antrą tinklą ir staigiai pasuko kranto link. Visa tai neužtruko ir dešimties minučių.

Vietos gyventoją J. R. aplinkosaugininkai sulaikė jau einantį link namų. Pilietis neneigė vykdęs neteisėtą žvejybą, nes pareigūnų darytas vaizdo įrašas buvo per daug įtikinamas. Pažeidėjui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, paimta valtis, du tinklai. Per tokį trumpą laiką žuvų į tinklus nepakliuvo, todėl šiam piliečiui gresia tik administracinė bauda nuo 115 iki 289 eurų ir valties bei tinklų konfiskavimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje