Skip to content

Miškais ir keliais tebeplūsta kontrabandos bangos

MI informacija

Rugpjūčio 24 d. VSAT Ignalinos rinktinės kriminalistai bei jiems talkinę kolegos iš Specialiosios paskirties užkardos kelyje Vilnius–Zarasai, Smėlynės miške, patikrinti sustabdė automobilį „MitsubishiCarisma“ lietuviškais registracijos numeriais. Turėta žinių, kad šia mašina gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

22-ejų metų automobilio vairuotojas, Baltarusijos pilietis, turėjo tvarkingus dokumentus, tačiau automobilio salone bei bagažinėje VSAT pareigūnai rado šešis juoda polietileno plėvele aptrauktus ryšulius. Juose buvo 3750 pakelių cigarečių „Fest“ ir „Fest 7“ su baltarusiškomis banderolėmis. Dėl akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką, vyrui gresia bauda nuo 2896 iki 5792 eurų ir automobilio konfiskavimas. Automobilis ir cigaretės saugomi Ignalinos rinktinėje.

Vairuotojas po apklausos paleistas. Jis turės atvykti į teismą.

Dar vieną nelegalių rūkalų krovinį Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai tą pačią dieną sulaikė kelyje Kazokinė–Dindos ties Rukšiškės kaimu. Čia buvo sustabdyti vienas paskui kitą vykę automobiliai „Audi A6“ lietuviškais registracijos numeriais.Vieną vairavo 59-erių vilnietis, kitą – 29-erių baltarusis.

„Audi A6“ bagažinėje pasieniečiai rado 3750 pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis. Dėl akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką, vilniečiui gresia bauda nuo 2896 iki 5792 eurų ir automobilio konfiskavimas. Transporto priemonė ir cigaretės saugomos Ignalinos rinktinėje. Vairuotojas po apklausos paleistas, tačiau turės atvykti į teismą.

Automobilio „Volkswagen Passat“ tikrinimo metu nustatyta, kad jis nėra įregistruotas nustatyta tvarka. Transporto priemonę ir jos vairuotoją pasieniečiai iš pradžių pristatė į Ignalinos rinktinę, o netrukus perdavė Utenos apskrities policijos pareigūnams, kurie ir aiškinsis tolesnes šio įvykio aplinkybes.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje