Skip to content

Rimaldiškėje – „svečiai“ iš Afganistano

MI informacija

Apie įtartinus asmenis, pastebėtus prie pat sienos su Baltarusija esančiame Rimaldiškės kaime, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Tverečiaus užkardos pareigūnai informacijos gavo penktadienio rytą. Pasieniečiai kaime, namo kieme, sulaikė Afganistano piliečiais prisistačiusius 2 vyrus ir 4 moteris. Viena sulaikytoji sakė esanti nepilnametė. Jokių dokumentų sulaikytieji neturėjo. Pasieniečiai su tarnybiniu šunimi patikrino apylinkes ir netrukus aptiko brydę, vedančią per valstybės sieną iš Baltarusijos į Lietuvą. Penktadienį popiet VSAT Ignalinos rinktinėje tebevyko sulaikytųjų apklausa. Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 35 Afganistano piliečius, bandžiusius neteisėtai patekti į Lietuvą. Pernai pasieniečiai sulaikė 45 nelegalius migrantus iš šios šalies.

Gaudė bėglį

Sekmadienį VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai pasienyje su Baltarusija patikrinti stabdė automobilį „Volkswagen Passat“. Jo vairuotojas pasieniečiams nepakluso ir padidinęs greitį nurūko. VSAT pareigūnai jį nusivijo tarnybiniu visureigiu įjungtais šviesos ir garso signalais. Už puskilometrio nuo stabdymo vietos bėglys, supratęs, kad atitrūkti nuo pasieniečių nepavyks, staiga sustabdė automobilį, iš jo iššoko ir spruko slėptis į čia pat augantį mišką. Po neilgų paieškų pasieniečiai vairuotoją aptiko pasislėpusį krūmuose už 300 m nuo palikto automobilio. Paaiškėjo, kad sulaikytasis yra 19-metis Švenčionių r. gyventojas. Jis neturėjo vairuotojo pažymėjimo, automobilis buvo be techninės apžiūros ir neapdraustas privalomuoju draudimu.

Bėglys buvo pristatytas į Švenčionių užkardą. Už nepaklusimą uniformuoto VSAT pareigūno teisėtam reikalavimui sustabdyti transporto priemonę, bėgliui pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą jis gaus baudą nuo 869 iki 1158 eurų, turės reikalų ir su policija dėl vairavimo be „teisių“ ir automobilio dokumentų.

Paskendo

Rugsėjo 7 d., apie 15 val., Ignalinoje, Gavaičio ežere, rastas paskendusio 85-erių ignaliniečio kūnas.

Degė pirtis

Rugsėjo 12 d., 02.53 val. pranešta, kad Dūkšto sen., Tumelinos k. dega pirtis (sauna). Atvykę ugniagesiai pastatą rado liepsnojantį atvira liepsna, stogas buvo jau įgriuvęs. Sudegė stogas, perdengimas, išdegė vidus, apdegė sienos. Pirtis priklauso V. P. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here