Skip to content

Ignalinos futbolininkų kovos Utenoje

Spalio 1 d. Utenos ,,Utenio“ stadione vykusiame vaikų futbolo turnyre trenerio A. Rastenio pakviesti dalyvavo ir ignaliniečiai, vadovaujami trenerio Tado Bernoto. Pasirūpinęs kelionės išlaidomis ir starto mokesčiu Ignalinos kultūros ir sporto centras delegavo dvi komandas: berniukų ir mergaičių.

Turnyre susitikusios trys merginų komandos iš Ignalinos, Utenos ir Vievio žaidė rato sistema. Galime pasidžiaugti, kad abejas rungtynes iškovojo mūsų futbolininkės (Utenos komandą įveikė 4:1, Vievio 3:1). Šįkart geriausiai varžovių vartus atakuoti sekėsi Aušrai Kisieliūtei ir Janai Latyš.

Šešios vaikinų komandos iš Ignalinos, Vilniaus, Trakų, Utenos ir Anykščių žaidė dviem pogrupiais. Įveikę pogrupio varžovus ignaliniečiai finale, deja, pritrūko sėkmės bei susikaupimo ir rezultatu 3:0 pralaimėjo Trakų futbolininkams.

Kad ir kaip būtų, šios varžybos abiems komandoms tapo puikia galimybe kaupti žaidimo ir rungtyniavimo patirtį ruošiantis spalio 13 d. įvyksiančiam tradiciniam futbolo turnyrui ,,Auksinis rudenėlis“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje