Skip to content

Po ratais žuvo žmogus

MI informacija

Spalio 7 d. rajono PK gavo KPS tyrėjo tarnybinį pranešimą, kad tą dieną apie 21.20 val., kelyje Švenčionys–Salomenka–Mielagėnai, 24-erių vyras, vairuodamas automobilį BMW 320, partrenkė ir mirtinai sužalojo į kelio važiuojamąją dalį išėjusį 76-erių vyrą. Vairuotojas pirminiais duomenimis blaivus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystės

Spalio 6 d. 41-erių vyras iš Didžiasalio sen. pareiškė, kad tądien apie 7 val. pastebėjo, jog pavogtas jam priklausantis automobilis VW PASSAT. Nuostolis – 1500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 7 d. 74-erių Mielagėnų gyventoja pareiškė, kad apie 13.30 val., apgaulės būdu iš jos banko sąskaitos išvilioti pinigai. Nuostolis – 1050 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 9 d. 65-erių ignalinietis pareiškė, kad nuo spalio 4 d., 8 val., iki spalio 09 d., 14 val., iš sodo bendrijos „Vasara“ jam priklausančio vasarnamio dingo trys vyriški auksiniai žiedai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Spalio 6 d. 48-erių moteris iš Kazitiškio sen., pareiškė, kad nuo rugsėjo 1 d. iki šiol namuose prieš ją psichologiškai smurtauja ir grasina susidoroti buvęs 52-ejų vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 7 d. 39-erių Linkmenų sen. gyventoja pareiškė, kad apie 20.45 val. namuose ją sumušė neblaivus 45-erių vyras. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Karo aidas

Spalio 7 d., apie 08.26 val., Vidiškių sen., Makniūnalaukės k., rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad rasta II Pasaulinio karo 82 mm. minosvaidžio mina, kuri kėlė pavojų aplinkiniams, todėl sunaikinta vietoje.

Mirtis

Spalio 8 d., apie 15.55 val., gautas piliečio telefoninis pranešimas, kad Naujojo Daugėliškio sen. iš savo namų išėjo ir dingo 72-ejų moteris, jos buvimo vieta nežinoma. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Spalio 9 d., apie 09.10 val. pranešta, kad laukuose rastas jos kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gaisras

Spalio 5 d., apie 23.15 val. pranešta, kad Kukutėlių k. (Tverečiaus sen.), dega nežinomo savininko medinis ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastatas ir jo stogas degė atvira liepsna. Sudegė  pastato stogas ir  apie 3 m³ malkų, išdegė du trečdaliai medinės perdangos, vidus.  Išgelbėtas už 10 m buvęs namas ir kitas ūkinis pastatas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje