Skip to content

Rajono policija savo profesinę šventę švenčia ilgai

Šiek tiek anksčiau, nei pažymėta kalendoriuje (rugsėjo 30 d.),  rajono policija šventė Angelų sargų, o kartu ir savo profesinę dieną. Ji vyko Ignalinos regiono plėtros agentūros salėje. Joje dalyvavo Seimo narys, kultūros ministras Šarūnas Birutis, rajono meras Henrikas Šiaudinis ir jo pavaduotojas Gintautas Kindurys, taip pat Utenos apylinkės prokuratūros prokurorai Alfredas Bacys ir Jolanta Ražanskienė, Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Anatolijus Ostrouchas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės atstovas Leonardas Lukauskas, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės Ignalinos kuopos vadas kapitonas Darius Baušys, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Žvinys, laikraščių redaktoriai.

Pareigūnus pasveikinus rajono policijos komisariato viršininkui Dainiui Šidlauskuiir perskaičius Lietuvos policijos gen. komisaro Lino Pernavo sveikinimą, pareigūnus pasveikino visi dalyvavę svečiai. Sveikino ne tik žodžiais, bet ir dovanomis. „Mūsų Ignalinos“ redakcija komisariatui padovanojo laikraščio prenumeratą 2017 m. Du egzempliorius, kad viršininkas nesipyktų su personalu ir atvirkščiai, kuriems pirmiau skaityti. 

Labiausiai nusipelniusiems pareigūnams įteikti Lietuvos policijos generalinio komisaro, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko apdovanojimai, suteikti paskatinimai papildomomis atostogų dienomis. Už pagalbą komisariato pareigūnams, užtikrinant viešąją tvarką ir visuomenės saugumą, padėkos ir atminimo dovanėlės įteiktos ir devyniems policijos rėmėjams. Policijos rėmėjas – policijoje netarnaujantis pilietis, kuris įstatymų ir teisės aktų nustatyta tvarka aktyviais veiksmais savo noru padeda policijai saugoti viešąją tvarką ar kitaip užkerta kelią nusikalstamoms veikoms ir kitiems teisės pažeidimams. Policijos rėmėjo savanoriška veikla yra neatlygintina. Šiuo metu rajono PK pareigūnams padeda 27 policijos rėmėjai, kurie nuo šių metų pradžios neatlygintinai išdirbo virš 800 valandų. Nors šie žmonės yra dirbantys, turintys savo veiklas, bet jie sutinka atvažiuoti ir savanoriškai dirbti.

Šiemet rugsėjo 2–26 d. vyko moksleivių piešinių konkursas „Ginti. Saugoti. Padėti“, skirtas profesinei Angelų sargų Policijos dienai. Juo siekta gerinti glaudesnį policijos darbuotojų ir moksleivių bendravimą, skatinti vaikų kūrybiškumą. Rugsėjo 27 d. vertinimo komisija išrinko geriausius darbus. Tad šventės metu pasveikinta ir apdovanota12 šio mokinių piešinių konkurso  laureatų.

Už atsakingą ilgametę tarnybą ir bendradarbiavimą, užtikrinant gyventojų saugumą, rajono meras Padėkos raštu apdovanojo komisariato viršininką D. Šidlauską. Komisarui ir pareigūnams savivaldybės vadovas linkėjo ryžto, ištvermės ir sėkmingos tarnybos. 

Jau įprasta, kad rajono policija savo profesinę šventę švenčia kelias dienas. Taip buvo ir šiemet. Vieną dieną jie vyko į iškylą Pakruojo dvare, dalyvavo policijos dienai skirtame koncerte Vilniuje, šios dienos renginiuose Utenoje.

Apdovanojimai įteikti:

už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, gerus darbo rezultatus ir Angelų Sargų dienos – policijos šventės proga Lietuvos policijos gen. komisaro įsakymu pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ – viršilai Stasiui Juknevičiui, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ – komisarui inspektoriui Artūrui Blaškauskui, antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nepriekaištingą tarnybą“ – vyresniajam inspektoriui Justinui Ozarinskui, trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nepriekaištingą tarnybą“ – vyresniajai inspektorei Erikai Luneckienei.

Pareikštos  padėkos:

jaunesniajam policininkui Antanui Derviniui, inspektoriui Audriui Ksenzovui ir vyresniajam inspektoriui Irmantui Staliauskui.

Suteiktos5–3 dienų papildomas mokamos atostogos:

komisarui Giedriui Kamarauskui, komisarui Donatui Šemekliui, inspektoriui Genadijui Mačanui, komisarei inspektorei Zitai Ulozienei, viršilai Alfredui Dindai, vyresniajai inspektorei Ramunei Stasiūnaitei, viršilai Romui Šimkūnui ir viršilai Michailui Zacharovui.

Padėkos policijos rėmėjams įteiktos:

už pagalbą rajono policijos komisariato pareigūnams, užtikrinant viešąją tvarką ir visuomenės saugumą: Artūrui Petkevičiui, Ryčiui Kliševičiui, Daumantui Braziuliui, Jonui Sėliukui, Algirdui Vitėnui, Jonui Žemaičiui, Onai Sulienei, Daliui Bikulčiui, Vitui Jurėnui.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje