Skip to content

Prasideda Regionų krepšinio lygos kovos

MI informacija

Spalio 15 d. Ignalinoje vyks draugiškas 4 komandų vyrų krepšinio turnyras Ignalinos kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Turnyras organizuojamas, Ignalinos komandai ruošiantis Regionų krepšinio lygos kovoms. Šią dieną, 11 val., turnyro pusfinalyje ignaliniečių varžovais bus Švenčionėlių „Aitvaras“, o 13 val., kitame pusfinalyje, susitiks Vilniaus krepšinio akademija ir Visagino komanda. Pralaimėjusios pusfinalius komandos 15 val. žais mažajame finale dėl trečios vietos, o 17 val. vyks didysis finalas dėl pagrindinės taurės.

Prisimenant praėjusius metus, kai Ignalinos RKL komandos gretas sezono metu išretino traumos, šiemet buvo stengiamasi sukomplektuoti komandą iš norinčių ir galinčių žaisti krepšininkų. Komandai keliamas tikslas – atstovauti rajonui šalies čempionate garbingai kovojant su kiekvienu varžovu ir turėti kiekvienose rungtynėse reikiamą žaidėjų skaičių, kad netektų penkiems žaidėjams be keitimų vargti visus 4 kėlinius. Dėl to vyko treniruotės Vilniuje bendradarbiaujant su Vilniaus krepšinio akademija. Jų metu buvo vykdoma žaidėjų atranka. Džiugu, kad pavyko atrasti ir į komandą pasikviesti du vilniečius Tadą Gimžauską ir Augustiną Stropų, kurių seneliai gyvena Ignalinoje. Žiūrovams bus dar įdomiau ateiti ir įvertinti, kaip žaidžia ignaliniečių anūkai, vilkintys marškinėlius su numeriais 17 (Augustinas Stropus, 21 metai, 205 cm) ir 19 (Tadas Gimžauskas, 21 metai, 181 cm).

Komandos branduolį sudarys patyrę ignaliniečiai: Tomas Gasparavičius, Žygimantas Kulda, Mindaugas Ragauskas, Marius Kupetys. Prie jų prisijungs, kai išsigydys traumą, Dovydas Šimkūnas ir iš Švenčionių kilęs centro puolėjas Andrius Urbanavičius. Taip pat komandoje matysime lojalius Ignalinai žaidėjus – vilnietį, aukštaūgį Donatą Janavičių ir iš Rokiškio kilusį Algirdą Macijauską. Šiemet komandą papildė dar vienas priekinės linijos žaidėjas Arvydas Dakinevičius bei kovingumu pasižymintis puolėjas Martynas Rimkus. Įžaidėjo pozicijoje išvysime vilnietį Žymantą Armoną. Galimybė pasireikšti bus suteikta ir jaunosios kartos krepšininkams, dėl to komandoje šiemet matysime ne tik iš Dūkšto kilusį pirmakursį Evaldą Lunecką, bet ir du moksleivius – ignalinietį dvyliktoką Gytį Slapšį ir vidiškietį vienuoliktoką Modestą Mackevičių, kuris jau pernai debiutavo vyrų komandoje ir spėjo užsirekomenduoti kaip patikimas ir talentingas žaidėjas.

Komandos kolektyvas dėkingas rajono valdžiai už starto mokestį dalyvaujant čempionate, sporto ir pramogų centrui už galimybę žaisti salėje, sporto centrui už sekretoriato darbuotojų apmokėjimą ir pagalbą vykstant į varžybas. Taip pat nuoširdžiai dėkojame kasmetiniam rėmėjui viešbučio-restorano savininkui Petrui Mačiuliui už aprangas ir finansinę paramą bei dėmesį ir rūpestį, taip pat kasmet remiančiam mineraliniu vandeniu parduotuvių „KŪB „Danalta“ vadovui Danieliui Paukštei.

Ateikite į turnyrą palaikyti Ignalinos komandą ir įvertinti naują šio sezono sudėtį.

Čempionatas ignaliniečiams prasideda jau spalio 22 d. rungtynėmis Vilniuje prieš Lietuvos edukologijos universiteto „Safety style“ komandą. Ignalinoje pirmosios šio sezono rungtynės vyks spalio 28 d. su Utenos „Juventus-2“ ir spalio 29 d. su Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ komandomis. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje