Skip to content

Pasala kontrabandininkams

MI informacija

Šeštadienio naktį VSAT Ignalinos rinktinės kriminalinės žvalgybos pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos, surengė pasalą prie vienos sodybos. Apie 4 val. ryto prie jos privažiavo automobilis „Audi A6 Avant“. Iš jo išlipę du vyrai pradėjo iš automobilio bagažinės krauti juoda polietileno plėvele aptrauktas dėžes. Jų darbą sutrikdė netikėtai pasirodę pasieniečiai. Paaiškėjo, kad 38-erių ir 45-erių Švenčionių r. gyventojai į sodybą atvežė 3 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškais akcizo ženklais.

Sulaikytieji ir automobilis buvo pristatyti į Ignalinos rinktinę. Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai švenčioniškiams gresia baudos nuo 1448 iki 2896 eurų bei automobilio „Audi A6 Avant“ konfiskavimas. Sulaikytieji po apklausos paleisti.

Smurtas

Spalio 15 d. 30-metė Vidiškių sen. gyventoja pareiškė, kad apie 1.30 val., namuose konflikto metu, ją sumušė neblaivus 31-erių vyras. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Spalio 16 d., apie 23.30 val., namuose Ignalinos sen., neblaivus 46-erių vyras du kartus kumščiu ir tris kartus pagalve trenkė savo 53-ejų sugyventinei į galvą, taip jai sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje