Skip to content

Sėkmingas motokroso sezonas

Pamenate, pavasarį rašiau apie aktyviai motokroso varžybose dalyvaujančias Kristinos ir Gintaro Skudučių atžalas? Tai štai: jie sėkmingai baigė sezoną beveik kiekvieną savaitgalį lenktyniaudami įvairiose varžybose. Beliko sudalyvauti lapkričio 11–12 d. Suomijoje vyksiančiose ,,Tampere Supercross & Freestyle“, į kurias Adrija vyksta deleguota Lietuvos motociklų sporto federacijos. Širdies gilumoje ji tikisi geros pozicijos bei galimybės aplenkti aštuoneriais metais vyresnę Lietuvos čempionę Gabrielę Savčenkaitę.

Kaip sekėsi Adrijai, važiuojančiai pirmąjį sezoną, ir Aidui, kuriam šis sezonas buvo antrasis? Be įgytos patirties, jie sukaupė solidų kiekį apdovanojimų: Adrija iškovojo pirmąsias vietas ,,Lietuvos taurės 2016“ III, V, VI ir VIII etape, o IX etape buvo antroji. Pirmąja vieta ji džiaugėsi ir ,,Rokiškėnų taurės“ II etape bei sėkmingais rezultatais Latvijoje, kur ,,Baltic Jungen Cup“ važiavimuose tapdavo pirmosios ir antrosios vietos laimėtoja. Aidas taip pat gali pasigirti aukštais rezultatais savo klasėje: jis laimėjo prizines vietas ,,Lietuvos taurės 2016“ VI  ir IX etape ir ,,Baltic Jungen Cup“ I  ir III  etape. Bendroje įskaitoje pastarosiose varžybose jis iškovojo II vietą (o juk jam – tik aštuoneri). Ir Adrija, ir Aidas gruodžio mėnesį bus apdovanoti ,,Lietuvos taurės 2016“ II vietos vardinėmis taurėmis.

Emocionaliai varžybas išgyvenančio Aido bei jaudulio neblaškomos Adrijos startus stebi visur kartu vykstanti šeima. Sesuo Agilija varžybų akimirkas įamžina fotoaparatu (straipsnis iliustruotas jos nuotraukomis), tėvai pasirūpina kelione ir techniniu aptarnavimu, palaiko lenktynių metu. Jie norėjo padėkoti ūkininkui Romui Puišiui, individualiai Deimanto Kindurio įmonei, ,,Romnesos“ vadovui Romualdui Spuliui ir Ignalinos rajono savivaldybei už paramą bei nuoširdų palaikymą. Motokrosas – nepigi sporto šaka, tad tokia parama labai praverčia.

Norėtųsi palinkėti Adrijai sėkmingo pasirodymo Suomijoje, o paskui visai jų šeimai – poilsio ir susikaupimo ruošiantis naujojo sezono startams.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje