Skip to content

Futbolo turnyras rudenėjančioje Ignalinoje

Audronė TRAPIKIENĖ

Vaikų ir suaugusiųjų mažojo futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis 2016“ šiemet pateisino savo pavadinimą: spalio 13 ir 15 d. futbolininkai iki sutemų kamuolį gainiojo rudeniškos saulės nuauksintame stadione. Tiesa, spinduliai jau nebedžiugino šiluma, tačiau tą greičiausiai pastebėjo tik žiūrovai – žaidėjus kaitino emocijos ir judėjimas aikštėje.

Ketvirtadienį tarpusavyje rungėsi moksleiviai iš Ignalinos, Utenos, Trakų ir Vievio. Saulei leidžiantis po azartiškų kovų paaiškėjo nugalėtojai: 2004–2005 m. gimusiųjų berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo svečiai iš Trakų (ignaliniečiai liko tretieji), 2003 m. gimusiųjų berniukų grupėje pergalę iškovojo Ignalinos komanda. Po moteriškai emocionalių rungtynių tarp merginų šįkart pirmąja vieta džiaugėsi Vievio komanda. Ignalinos kultūros ir sporto centro I-oji komanda užėmė antrą, o II-oji komanda – ketvirtą vietą (trečią vietą laimėjo Utenos ,,Utenis“).

Šeštadienį stadione rinkosi jau brandžiau atrodantys žaidėjai. Žaidimo ratu principu varžėsi penkios futbolininkų komandos. Džiugu, kad savo komandą surinko ir buvusieji IKSC auklėtiniai, kurie po baudinių serijos išplėšė pergalę iš jaunesnių ignaliniečių (2:1). Įdomu tai, kad trečiosios vietos laimėtoja iš dviejų Švenčionių komandų paaiškėjo taip pat tik po baudinių smūgių: rezultatu 1:2 trečią vietą iškovojo antroji kaimyninio miesto komanda.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here