Skip to content

Norint uždirbti – tereikia dirbti

Lina RAGINYTĖ

„Kai žmonės pyksta ant viso pasaulio ir neriasi iš kailio, stengdamiesi rasti kaltus dėl savo nesėkmių, kiti ima jautį už ragų. Išties jau pavargome nuo nuolatinių verkšlenimų ir pagraudenimų, kaip bloga ir sunku gyventi mažuose miesteliuose. Tačiau dėl to nemažai yra ir pačių verkšlentojų kaltės. Žaviuosi žmonėmis, kurių gyvenimo šūkis: „Belsk ir bus atidaryta.“ Aš taip pat juo vadovaujuosi ir kol kas gana sėkmingai atidarau visas kelyje pasitaikančias duris“, – sako verslininkė, GROŽIO NAMŲ savininkė Aida Alisionkė.

Vėlyvą pavasarį Ignalinoje, Laisvės gatvėje, atidarytas naujas salonas Grožio namai šiandien džiaugiasi sėkmingu darbu, nuolatinių klientų gausa ir noriai integruojasi į socialinį-visuomeninį Ignalinos gyvenimą. „Nuo pat pradžių siekiau, kad mūsų Grožio namai būtų ne tiesiog kirpyklėlė, kurioje žmonės užbėga apsikirpti, o vieta, kur žmogus ateitų ir pabendrauti, jaukiai praleistų laiką ir išsineštų tik gražius įspūdžius bei galbūt rastų įkvėpimą kažką keisti, tobulinti savo gyvenime. Ir nebūtinai kalbu apie naują kirpimą. Galbūt žmogų įkvėps kažkieno kito pavyzdys, nuoskaudas ir verkšlenimus pakeisti konkrečiais tikslais. Kalbu abstrakčiai? Žinote, noriu pavyzdžiu pateikti visą savo kolektyvą – jaunų moterų komandą, kurios yra tikros šaunuolės ir gali būti pavyzdys ne vienai ignalinietei“, – įsitikinusi Aida.

Grožio namų savininkė Aida teigia, jog labai norint, galima pasiekti viską, svarbu tik – nesustoti pusiaukelėje ir daug dirbti. „Jei turi amatą ir miestelyje turėsi darbo, turėsi iš ko duoną valgyti… ir net galimybę ateityje kurti savo verslą. Mūsų Grožio namų darbuotojos net ir iš sostinės grįžta į miestelį ir yra patenkintos esama atmosfera, žmonėmis ir bendravimu, kai visi kiti nesisukiodami veržiasi į Vilnių. Ar tikrai stebuklai laukia ten? Galbūt? O gal jūsų stebuklai yra būtent čia, šiame mažame, jaukiame miestelyje, kuris sutilptų į mažą atviruką, kvepiantį cinamonu ir vaisių arbata?

Grožio namų Viktorija, nuo pat pradžių dirbanti kirpėja, iš Vilniaus grįžo į vyro gimtinę ir teigia, jog niekada tiek daug gerų ir šildančių žodžių nesulaukdavusi didmiestyje. Geras emocijas ir gerą nuotaiką Viktorija parsineša ir į namus, į savo šeimą, o kitą dieną su dar didesniu pakylėjimu skuba į darbą.

Naujoji kirpėja Zita taip pat po 9-erių metų Vilniuje grožio salone pasuko ratą atgal ir sugrįžo į gimtuosius Švenčionėlius. Moteriai džiugu, kad jos tėvukai dabar yra šalia ir ji galinti laisvai jais pasirūpinti pati. O darbo gausa, įvairovė Grožio namuose kiekvieną dieną daro ypatingą. Juk nuo šiol ne tik kerpama, dažoma, kaukėmis lepinami klientų plaukai, bet ir teikiamos cheminio sušukavimo bei plaukų tiesinimo keratinu paslaugos.

Ilgus metus užsienyje gyvenusi ir dirbusi Ieva į Lietuvą sugrįžo dėl sūnaus. Moteris apsisprendė, kad jos sūnus privalo augti Lietuvoje. Ji Vilniuje baigusi kursus „Grožio kulte“ ir įgijusi nemažai patirties blakstienų priauginimo ir depiliacijos cukraus pasta bei kt. srityse, dabar šias paslaugas teikia ir Ignalinoje.

Manikiūrininkė Evelina savo nagų daile jau spėjo sužavėti ne tik ignalinietes, bet ir merginas iš sostinės, kurios specialiai važiuoja net100 km, kad tik galėtų pasigražinti ir kartu susipažinti su mūsų kurortine Ignalina.

Ar tai  nėra kiekvieno mūsų siekiamybė – būti laimingais: namuose, darbe, kasdienėje veikloje ir šventėse. Prasmingų ir svarbių darbų, drąsių idėjų, svarios laimės rankos, atvirumo viskam, kas nauja! Linkime šilumos ir jaukumo Jūsų, mieli ignaliniečiai, namams bei paties gražiausio, jau sparčiai artėjančių Kalėdų stebuklo!“ – šypsosi Aida ir kviečia drąsiai judėti pirmyn ir nepamiršti, jog stebuklas gali mūsų laukti bet kur.

GROŽIO NAMAI

Laisvės g. 67A (priešais paštą).

Norintys užsisakyti paslaugą iš anksto, tai gali padaryti telefonu 8 626 91867.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here