Skip to content

Rajono vicemeru išrinktas Laimutis Ragaišis

Vakar vyko rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame pirmiausia spręsti organizaciniai klausimai. Į Seimą išrinkus buvusį rajono mero pavaduotoją Gintautą Kindurį, reikėjo naujo pavaduotojo. Pagal įstatymus, jį siūlo meras. Meras Henrikas Šiaudinis savo pavaduotoju rinkti pasiūlė Laimutį Ragaišį, iki šiol dirbusi Ignalinos maisto ir veterinarijos tarnybos viršininku. Balsavimas slaptas. Jam pasibaigus paaiškėjo, kad už L. Ragaišį balsavo 17, prieš 1, susilaikė 2.

Pasak mero, pastaruoju metu jis sulaukė daugybės siūlymų, ką rinkti pavaduotoju. Gyventojai siūlė kandidatus ir „iš šalies“, ne tarybos narius ir net ne savivaldybės darbuotojus. Deja, įstatymai  reglamentuoja kitaip: mero pavaduotoju gali būti renkamas tik rajono tarybos narys (jų, kaip žinia, mūsų rajone yra 21).

Į Seimą išėjus G. Kinduriui, tuščia liko ir viena rajono tarybos nario vieta. Pagal Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą, sudarytą po reitingavimo rinkimų metu, pirmas „už slenksčio“ buvo Dūkšto seniūnas Vytautas Kazėnas. Kadangi seniūno ir rajono tarybos nario pareigos nesuderinamos (galima būti arba vienu, arba kitu), seniūnas atsisakė tapti rajono tarybos nariu ir liko dirbti seniūnu. Toliau pagal partijos sąrašą buvo mielagėniškis Robertas Mačėnas. Jis vakar, dalyvaujant Vyriausiosios rinkimų komisijos nariui Valdemarui Urbonui davė rajono tarybos nario priesaiką ir tapo tarybos nariu.

L. Raginytės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje