Skip to content

Lietuvos regionų krepšinio lygoje žaidžiantys „Ignalinos“ krepšininkai laimėjo dar dvi pergales.

MI informacija

Namuose ji rezultatu 80:74 (24:18, 25:20, 16:17, 15:19) nugalėjo Lietuvos kurčiųjų sporto klubą. Šiose rungtynėse ignaliniečiai pataikė 9 tritaškius metimus (iš 24 mestų), 22 (37) dvitaškius ir 9 (14) baudų metimus. Tarp mūsiškių taškus pelnė: Darius Stonkus – 21 tšk., Tomas Gasparavičius – 19, Žygimantas Kulda – 14, Marius Valkauskas ir Arvydas Dakinevičius – po 8, Evaldas Luneckas – 5, Marius Kupetys – 3 ir Augustinas Stropus – 2 tšk.

Penktadienį „Ignalina“ Rokiškyje žaidė su vietos „Feniksu“. Tris kėlinius pirmavę mūsiškiai, išlaikė rokiškėnų šturmą paskutiniame kėlinyje ir išplėšė pergalę 83:81 (24:21, 22:20, 20:19, 6:12).Šiose rungtynėse ignaliniečiai pataikė 9 tritaškius metimus (iš 31 mesto), 24 (50) dvitaškius ir 8 (11) baudų metimus. Rezultatyviausiai žaidė T. Gasparavičius, pelnęs 25 tšk., M. Valkauskas – 15, D. Stonkus – 14, M. Ragauskas – 11, Ž. Kulda – 10 tšk. Dar 4 taškus įmetė A. Dakinevičius ir po 2 – Modestas Mackevičius ir M. Kupetys.

Šios dvi pergalės „Ignaliną“ turnyro lentelėje kilstelėjo į 2–3 vietą.