Skip to content

Nereikia nerimauti

Lina RAGINYTĖ

Į redakciją užsukusi gyd. Beatričė Karkliauskienė privertė pasitempti, įsispirti į lengvesnį apavą ir bent jau pasivaikščioti paauglystės takais. Sveikuoliškai gyvenantys ignaliniečiai ir dabar kone kasdien apsilanko Ignalinos miesto paplūdimyje, kur įrengtas sveikatingumo takas „Basom kojom“, gausu įvairių lauko treniruoklių, tad visus „pasikeitimus“ pastebi tuoj pat. Dėl paskutiniųjų įvykių sunerimo ir minėta gydytoja, sujudo ir Gavaičio pakrantės gyventojai.

Jau rašėme, kad pagal sumanytą ir įgyvendinamą projektą ketinama „oficialiai“ sujungti Turistų ir Laisvės gatves per Ignalinos paplūdimį. Na, šiaip nežymus takelis paežere, tiltukas per pelkę, vėl takelis iki senosios valtinės buvo visada, kiek sugebu prisiminti (vyresnioji karta gal žino geriau). O štai dėl minėto projekto  jau turime bent 2 m pločio asfaltuotą taką nuo pat Turistų gatvės (nuo įvažiavimo į paplūdimio teritoriją) iki Laisvės ir Švenčionių gatvių sankirtos (netoli senosios pervažos). Per pelkę vedęs aplūžęs raganų tiltelis, pakeistas dideliu, tvirtu ir plačiu tiltu. Būtent dėl šio tilto ir sveikatingumo tako „Basom kojom“ ir sunerimo gyventojai, manę, kad į visuomeninės paskirties objektus įsisuko vandalai, niokodami ir gadindami juos.

Penktadienio rytą, apžiūrėjusi visą paplūdimį, susisiekiau su Ignalinos m. seniūnu Valentinu Rumbučiu. Seniūnas patikino, kad nerimauti tikrai nėra reikalo ir apie mūsų gyventojus blogai galvoti taip pat nevalia. „Projektas dar nebaigtas, vyksta darbai ir tebevyks iki kitų metų. Iki kol bus baigti darbai, už viską atsako statybininkai. Tiltą sulaužė jie patys,  technika bandydami pervažiuoti į kitą pusę. Gal taip darė ketindami sutaupyti laiko ir nevažiuoti ratu per Turistų ir Laisvės gatves, nutarė pervažiuoti tiltu ir asfaltavimo darbus tęsti kitoje pusėje. Jie savo klaidą ištaisys. Juk visiems visko pasitaiko. O kas dėl sveikatingumo tako „Basom kojom“, tai situacija tapati – iki darbų pabaigos viskas bus ištaisyta ir sutvarkyta. Gyventojams tikrai nėra dėl ko nerimauti“, – sakė seniūnas V. Rumbutis.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here