Skip to content

Merginos ruošiasi tarpzoninėms futbolo varžyboms

Audronė TRAPIKIENĖ

Ignalinietės futbolininkės toliau sėkmingai kaupia dalyvavimo varžybose patirtį ir pergales. Jos tapo nugalėtojomis lapkričio 30 dieną vykusiose Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2002 metų gimimo ir jaunesnių mokinių futbolo 5×5 varžybose ir gruodžio antrąją išvyko į zonines varžybas Visagine. Įveikusios varžoves iš Visagino ,,Verdenės“ gimnazijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos jos pateko į tarpzoninį varžybų etapą, vyksiantį sausio mėnesį.

Ignalinai atstovauja šios Česlovo Kudabos progimnazijos mokinės: Rugilė Goštautaitė, Jana Latyš, Samanta Golubickaitė, Karolina Baušytė, Adrija Skudutytė, Odeta Mačiulytė, Mingailė Steponianaitė, Gita Lukoševičiūtė, Augustė Vasarė Kacevičiūtė, Luna Gabriele Olson, Agilija Skudutytė, Emilija Čeponytė ir Sophie Schedler (treneriai T. Bernotas ir D. Gotovskienė). Jos minėjo, kad prieš zonines varžybas šiek tiek nerimavo dėl susitikimo su dusetiškėmis, nugalėjusiomis praėjusių metų zoninėse varžybose. Tačiau šįkart ignalinietės jas įveikė rezultatu 12:1. Beje, Dusetų komandos įmuštas įvartis buvo vienintelis per šias varžybas – kitus atlaikė puikiai savo darbą atlikusi vartininkė R. Goštautaitė.

Pasak puolėjos A. Skudutytės, prie pergalių prisideda ir tai, kad dauguma komandos narių pažįsta viena kitą nuo mažų dienų ir todėl išsiugdžiusios stiprų tarpusavio pasitikėjimo jausmą. Merginos palaiko ne tik viena kitą, bet ir užmezga draugiškus ryšius su kitomis varžybų dalyvėmis.

Linkime merginų treneriams bei joms pačioms sukaupti dar daugiau patirties treniruotėse bei sėkmės tarpzoninėse varžybose.

D. Gotovskienės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here