Skip to content

Ignalinos ugniagesiai ir vėl dalijosi gerumu

MI informacija

Kalėdos – labiausia laukiama vaikų šventė. Kaip ir pernai, prieš gražiausias metų šventes Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai surengė akciją „Pasidalinkime gerumu“. Šįkart jie lankė Kazitiškio seniūnijoje gyvenančias daugiavaikes, socialiai remtinas šeimas. Drabužėliai, batukai, žaislai, knygutės, kitos įvairios smulkmenėlės, šventiniai maisto produktai, surinkti tarnybos darbuotojų, buvo supakuoti į dėžes, o saldžios dovanėlės kruopščiai sukrautos Kalėdų senelio maiše.

Lydimi Kazitiškio seniūnijos socialinės darbuotojos Nijolės Kriaučiūnienės, pareigūnai aplankė keturias daugiavaikes šeimas, kurioms ne tik dalijo lauktuves bet ir sumontavo autonominius dūmų detektorius, kad šv. Kalėdos būtų ne tik dosnios, bet ir saugios.

Vaikų nuoširdus džiaugsmas, jų spindinčios akys yra pati didžiausia padėka, sako pareigūnai. Raginame visus nedvejoti, pagelbėti kitiems, juk nežinai, kada patiems gali prireikti šalia esančių pagalbos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje