Skip to content

Priešinosi pareigūnams

MI informacija

Gruodžio 19 d., apie 20.30 val., rajono  PK vyriausias patrulis pranešė, kad apie 19.40 val. Didžiasalyje, prie Karalyčios g. 9-ojo namo laiptinės, tarnybos metu, bendraujant su 26-erių vyru dėl šiukšlinimo viešoje vietoje, pastarasis iškeikė uniformuotus policijos patrulius necenzūriniais žodžiais, nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų nutraukti neteisėtus veiksmus, aktyviais veiksmais priešinosi sulaikymui ir sodinant į tarnybinį automobilį, kaire koja spyrė vienam iš patrulių į galvą. Panaudojus elektros impulsinį prietaisą TASER26, pažeidėjas buvo sulaikytas ir pristatytas į rajono PK, (jam nustatytas 2.01 prom. girtumas). Pareigūnas dėl sužalojimo į gydymo įstaigą nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Sudegė namas

Gruodžio 17 d. Rimšės sen., Gaidės k., liepsnos įsisuko į individualų gyvenamąjį namą (Bažnyčios g. 28). Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo įkritęs. Pastatas sudegė visiškai. Apsaugoti šalimais stovintys 5 pastatai: garažas, pirtis, du tvartai ir lauko virtuvė. Vyksta tyrimas.

Smurtas

Gruodžio 15 d. 62-ejų moteris pareiškė, kad tądien apie 16.24 val. Ignalinoje, Aukštaičių g., 36-erių sūnus (girtumą tikrintis atsisakė) ją išstūmė į laiptinę bei abiem kumščiais trenkė į krūtinės sritį, taip sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos AVPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 17 d. 77-erių Linkmenų sen., Cijonų k., gyventoja pareiškė, kad apie 16.30 val. namuose kilusio konflikto metu neblaivus (0,91 promilės) 52-ejų žentas prieš ją naudojo fizinį smurtą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here