Tarptautinis salės futbolo turnyras

Kalėdinių dovanų laikotarpis jau prasidėjo. Ignalinos kultūros ir sporto centro sporto skyrius ir Lietuvos gatvės vaikų ir jaunių futbolo asociacija gruodžio 16, 17 d. ignaliniečiams padovanojo tarptautinį kalėdinį salės futbolo turnyrą.

Pirmąją dieną varžybos vyko rato sistema, po vieną 15 min. trukmės kėlinį. Berniukų 2004–2005 m. gim. amžiaus grupėje varžėsi 5 komandos: Ignalinos kultūros ir sporto centro auklėtiniai, Vilniaus „Granitas“, „Trakai“, Vilniaus rajono ir Ukrainos atstovai.

Pirmą kartą turnyre varžėsi ir merginos. Jų susirinko  nemažai: dalyvavo dvi Ignalinos komandos, „Vilniaus sporto mokykla“, „Vievis“, sporto klubo „Žalgirietis“ auklėtinės, Vilniaus rajono ir Utenos atstovės – iš viso 8 komandos.

Vyrų turnyre matėme Ignalinos kultūros ir sporto centro auklėtinių, komandų ,,Ringas“ (Ignalina), ,,Robelio 40“ (Švenčionėliai), ,,FC Nike“ ir ,,DC Kūna“ (Švenčionys) kovas. Jų grupės nugalėtoja tapo ,,IKSC“ komanda, o šios komandos žaidėjas Lukas Dronišinec tapo rezultatyviausiu.

Antrosios dienos pusfinalio ir finalo kovose susitiko berniukų bei merginų grupių futbolininkai. Berniukų finalinėje kovoje susitiko ,,Marijampolio gimnazijos“ (Vilniaus r.) ir FK Vilniaus ,,Granito“ komanda. Nugalėtojais tapo ,,Marijampolio gimnazijos“ žaidėjai, įveikę priešininkus 7:0. Geriausiu žaidėju šioje grupėje išrinktas ukrainietis Vladas Školerčukas. Trečioji vieta atiteko Ukrainos ,,Smygai“. Merginų grupės pirmosios vietos taurę namo išsivežė Vilniaus ,,FM-1“ komanda, kurioje žaidė ir geriausia pripažinta futbolininkė Meda Šeškutė. Jos rezultatu 0:1 įveikė antrojoje vietoje likusią ,,Marijampolio gimnazijos“ komandą. Trečiosios vietos laimėtojos – Ignalinos ,,KSC“ merginos, šio turnyro debiutantės.

Vyriausiasis šio turnyro teisėjas Tadas Bernotas ir vyriausiasis sekretorius Mantas Ilgūnas akcentavo, kad žaidėjai liko patenkinti sudaryta galimybe kaupti varžybų patirtį ir išbandyti jėgas kartais ir su gerokai pajėgesniais priešininkais. Nors organizacinių rūpesčių buvo  nemažai, kitais metais jie žada vėl rasti laiko (kartais ,,nuvogdami“ jo  iš savęs) suburti komandas prieš Kalėdas Ignalinoje.