Tebegyvename krepšiniu

Gruodžio 17 d. vykusio RKL ,,Ignalinos- Žuvėdros“ ir Kupiškio KK ,,Kupiškis“ susitikimo pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Aikštės šeimininkams po kelių iš eilės sėkmingų perdavimų, pasibaigusių rezutatyviais metimais, pavyko atitrūkti nuo varžovų 10 taškų antrajame kėlinyje.

Pirmosios trečiojo kėlinio minutės buvo nerezultatyvios abiems komandoms, tačiau vėliau žaidimas įsibėgėjo, o kėlinys baigėsi 62:61, ignaliniečiams turint tik vieno taško pranašumą. Nors ,,Ignalinos-Žuvėdros“ komanda nepasidavė iki paskutinių žaidimo pabaigos minučių, o zoninė gynyba padėjo iš dalies kompensuoti ūgio trūkumą baudos aikštelėje, tačiau po pertraukos zoninę gynybą ėmė naudoti ir svečiai. Rungtynių pabaigoje ignaliniečiams pritrūko taškų, kuriuos prarado nepataikę kelių tritaškių metimų iš eilės, o varžovus išgelbėjo gražus Ugniaus Lunecko žaidimas ir kova baigėsi 78:84 (21:20; 24:15; 17:26; 16:23) kupiškėnų naudai.

Gruodžio 19 d. vyko net dvejos Ignalinos rajono vyrų pirmenybių varžybos. Gal tai, kad jos vyko pirmadienį, kuris paprastai yra vangiausia savaitės diena, o gal tai, kad rezultatas nebūtų turėjęs įtakos tolesniems varžovų susitikimams, nulėmė, kad varžybų tempas nebuvo labai aukštas. ,,Rajono“ susitikimas su ,,Perkūnu“ baigėsi 83:71 (22:15; 20:15; 21:16; 20:25), o ,,Laisvalaikio“ ir ,,Vidiškių“ rungtynių rezultatas – 39:91(10:27; 8:21; 6:27;15:16).

Jei šiose rungtynėse emocijų trūko, tai jų buvo apstu kitądien susitikus Rytų Aukštaitijos senjorų krepšinio pirmenybių dalyviams. Iš Širvintų atvykę krepšininkai  pasavosi ne tik kamuoliu, bet ir vyriškomis replikomis, aktyvų veiksmą kūrė ant atsarginių suolelio laukiantys žaidėjai bei sirgaliai salėje – nors pastarųjų buvo nedaug, bet, matyt, patys aktyviausieji ir triukšmingiausieji. Rezultatu 89:52 (23:12; 24:14; 25:15; 17:11) varžybas laimėjo šeimininkai.

RKL krepšininkams dar liko sužaisti kelerias rungtynes, senjorai tarpusavio kovas dar tik įpusėjo, o rajono pirmenybių žaidėjai artėja link finalinių kovų.