Skip to content

Apgadinti trys automobiliai

MI informacija

Ne visiems šios Kalėdos buvo džiugios ir nuotaikingos. Trims vairuotojams jas sugadino gruodžio 23 d. eismo įvykis Bėčiūnuose ties Ignalinos miesto riba. Tądien, apie 9.55 val., nuo Švenčionių važiavęs „Nissan“ automobilis staiga metėsi į priešingą eismo juostą ir ten trenkėsi į nuo Ignalinos važiavusią tarnybinę rajono Žemėtvarkos tarnybos „Škodą“. Į susidūrusius automobilius atsitrenkė ir paskui „Škodą“ važiavusi „Audi A4“. Visi trys automobiliai apgadinti tiek (iš vietos išdaužtos priekinės ar galinės mašinų pakabos, iššautos oro pagalvės ir pan.), kad jiems panaikinta techninė apžiūra ir toliau eksploatuoti mašinų neleidžiama. Net jas suremontavus, norint atlikti technines apžiūras, reikės atlikti specialias ekspertizes.

Visi automobiliai drausti, draudimas jiems atlygins žalą, kurią po to išsireikalaus iš avarijos kaltininko – „Nissan“ vairuotojo. Paimta jo kraujo girtumui nustatyti. Pats kaltininkas aiškina, kad važiuodamas jis netyčia ratais užkabino dešinį kelkraščio bordiūrą ir dėl to jo mašiną išmetė į priešingą eismo juostą. Guodžia tai, kad nukentėjusių šiame eismo įvykyje nėra, todėl avarija yra neįskaitinė ir įvykių suvestinėse neminima. Kitaip sakant, šįkart viskas išėjo kaip toje patarlėje – kartais ir pats pargriūni, ir kitas pargriauna.

Ignalinos TV nuotr.

Kalėdų plėšikai

Gruodžio 25 d. 43-ejų Linkmenų sen., Antalksnės k., Amatų g. gyventoja pareiškė, kad apie 15 val. pastebėjo, jog buvo įsibrauta į jos namus, iš kurių pagrobta aukso dirbinių, navigacija GOCLEVER, 25 eurai. Nuostolis – 3502 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 47-erių Antalksnės k., Amatų g. gyventoja pareiškė, kad gruodžio 24 d., apie 20 val., pastebėjo, jog įsibrauta į jos namus, iš kurių pagrobta 80 eurų, auksinė grandinėlė, auksiniai auskarai, 2 loterijos bilietai, maisto produktų. Padaryta žala – 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kažkoks netikras Kalėdų Senis po Amatų gatvę šlaistėsi…

Sudegė pirtis

Gruodžio 28 d., 0.29 val., Dūkšto sen., Dvarykščiaus k., įsiliepsnojo pirtis (sauna). Atvykę ugniagesiai rado ją degančią atvira liepsna. Stogas (dengtas skarda) buvo jau įgriuvęs. Nudegė stogas, išdegė perdengimas, sudegė dalis sienų. Įvykis tiriamas.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here