Skip to content

Biatlonininkai garsino mūsų kraštą užsienyje

Audronė TRAPIKIENĖ

Kadangi mūsų apylinkių šiemet gamta neapklojo sniego sluoksniu, žiemos sporto mėgėjams jo teko ieškoti kitose šalyse. 

Gruodį šeši Ignalinos kultūros ir sporto centro biatlonininkai su treneriais porą savaičių leido treniruočių stovykloje Lenkijoje, Jakušicuose. Vadovaujami trenerio Ginto Čepulio jie ruošėsi atrankai į Europos jaunimo žiemos sporto festivalį, vasario 11–18 d. vyksiantį Erzurum mieste Turkijoje. Kadangi festivalis vyks kalnuotoje vietovėje, šios stovyklos geografinė padėtis optimaliausiai tiko pasirengimui (beje, sportininkų vardu perduodame jų padėką Algirdui Puišiui, ilgamečiam rėmėjui).

Ignaliniečiai ne tik intensyviai treniravosi, bet ir išbandė jėgas varžybose. Merginos dalyvavo varžybose Austrijos mieste Hochfilzene 7,5 km sprinto rungtyje. Rungtyniaudama su gerokai vyresnėmis varžovėmis Raminta Dindaitė užėmė 68-ąją vietą, o Vitalija Kutkauskaitė 85-ąją vietą iš 105. Lenkijos apskrities pirmenybėse sprinto rungtyje Jokūbas Mačkinė užėmė II vietą. Šie sportininkai yra ir vieni iš pagrindinių pretendentų vykti į minėtąjį festivalį Turkijoje. Ar jie bus atrinkti, paaiškės po Naujųjų metų ir tuomet sportininkams tektų važiuoti į pagrindinę pasiruošimo festivaliui stovyklą.

Tikimės mūsų biatlonininkų pavardes išvysti festivalio dalyvių sąraše. Taip pat norėtųsi palinkėti treniruotėms palankių snieguotų sąlygų bei sėkmės.

A. Teteriukovo nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here