Skip to content

Įsilaužė į parduotuvę

Jonas BALTAKIS

Vasario 6 d. G4S dispečeris pranešė, kad apie 1 val., N. Daugėliškyje, parduotuvėje „Imeda“ suveikė signalizacija. Nuvykus pastebėta, kad išdaužus parduotuvės langą, įsibrauta į vidų. Iš parduotuvės nuo lentynos pagrobta alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių. Prekių pavadinimus, kiekius ir padarytą žalą bandoma  nustatyti. Signalizacija įrengta, turtas draustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumušė ir apiplėšė

Vasario 3 d. 57-erių ignalinietis, gyv. Smėlio g., pareiškė, kad 2017-02-02, apie 21 val., į jo namus atėjo pažįstama moteris su 3 nepažįstamais vyriškiais, kurie jį sumušė ir pagrobė iš jo įvairių maisto produktų, verstos odos kailinius ir kitų daiktų. Padarytą žalą bandoma nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji – 23-ejų Naujojo Daugėliškio sen., Rameikių k. ir 28-erių Ceikinių sen., Čižiškių k. gyventojai apklausti.

Neaiškios kilmės BMW

Vasario 3 d. VĮ REGITRA Utenos filialo Ignalinos grupės vyr. specialistas  pranešė, kad apie 11 val. į VĮ REGITRA Ignalinos grupę kreipėsi 21-erių vyras, gyv. Švenčionių r., Kačėniškės k., kuris pageidavo užregistruoti automobilį BMW 524, kurio yra galimai suklastotas identifikavimo numeris. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Vasario 6 d., apie 02.55 val., 62-ejų ignalinietė pareiškė, kad Ignalinoje, Aukštaičių g., kilus žodiniam konfliktui, vieną kartą kumščiu jai į galvą trenkė 36-erių sūnus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis pristatytas į Ignalinos r. PK patalpas.

Kontrabanda

Šeštadienį VSAT Ignalinos rinktinės pasieniečiai Švenčionių r. tikrino į Lietuvą automobiliu „Renault Laguna“ baltarusiškais numeriais vykusio 36-erių Baltarusijos gyventojo dokumentus.

Užsieniečio automobilis VSAT pareigūnams sukėlė įtarimų, todėl nuspręsta jį detaliai patikrinti. Tikrinimo metu galinės sėdynės atloše įrengtoje slėptuvėje pasieniečiai rado 539 pakelius cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Dėl kontrabandos baltarusiui pradėta administracinės bylos teiseną, jam gresia bauda nuo 1400 iki 3000 eurų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here