Skip to content

Įsilaužimai, vagystės

Jonas BALTAKIS

Vasario 9 d. 84-erių vyras pareiškė, kad vasario 8 d., apie 14 val., atvykęs į savo negyvenamą namą Palūšėje pastebėjo, jog išimtas langas ir įsibrauta į vidų. Iš namo vidaus pagrobtas benzininis pjūklas ,,Husqvarna 135E“, kainuojantis 299 eurus. Taip pat namo viduje apgadinta kambario durų spyna, kuri kainuoja 5 eurus. Padaryta žala – 304 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 11 d. 51-erių vilnietis pareiškė, kad apie 15.25 val., atvykęs į jam priklausančią sodybą Linkmenų sen., Jakutiškio k., pastebėjo, jog įsibrauta į užrakintą ūkinį pastatą, iš kurio pagrobtas traktoriukas-žoliapjovė HUSQVARNA ir savaeigė žoliapjovė MACCULLOCH. Padaryta žala – 3000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 47-erių dūkštietė pareiškė, kad apie 13.45 val., atvykusi į jai priklausančią negyvenamą sodybą Dūkšto sen., Keižių k., pastebėjo, jog įsibrauta į namą, kuriame nuo elektros jungiklių ir elektros paskirstymo dėžučių nupjaustyti bei pagrobti elektros instaliacijos laidai, virtuviniai stalo įrankiai, dar įsibrautą į pirtį, kurioje nuo elektros jungiklių ir elektros paskirstymo dėžučių taip pat nupjauti ir pagrobti elektros instaliacijos laidai, o iš garažo pagrobtas metalinis puodas ir ratų montavimo įrankis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įkliuvo svetur

Vasario 11 d. Utenos apskrities VPK KP ONTS vyr. tyrėjas parašė tarnybinį pranešimą, kad 2017-02-12, apie 0.20 val., Utenos r., Kauliniškio k., prie kavinės VIEŠA galimai nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų apsvaigusių asmenų daiktų patikrinimo metu pastebėjo, jog vienas iš jaunuolių išmetė ant žemės piniginę. Įvykio vietos apžiūros metu piniginėje rastas skaidrus užspaudžiamas plastiko maišelis su šviesios spalvos milteliais, galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 20-metis įtariamasis (deklaruota gyvenamoji vieta Didžiasalio sen., Navikų k.) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Apspardė pareigūnus

Vasario12 d., apie 22 val., savo namuose Strigailiškyje neblaivi (girtumą tikrintis atsisakė) 30-metė moteris, dėl nepriežiūros paimant (40-mečiui vaiko tėvui nustatytas girtumas – 1.60 prom.) jos mažametę dukrą (g. 2016 m.), pasipriešino į iškvietimą atvykusiems uniformuotiems rajono PK pareigūnams, vyr. tyrėjui ir vyr patruliui įspyrė po du kartus. Mažametė paguldyta į Ignalinos ligoninės Vaikų skyrių, apžiūros metu jai nustatytas ūmus bronchitas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į Švenčionių r. PK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here