Skip to content

Ignalinos karatistai dalyvavo Ippon taurės varžybose Vilniuje!

MI informacija

Vasario 19 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo YOKO auklėtiniai Jonas Kuliešius, Nikita Gimbickis, Austėja Tėlyčėnaitė ir Dominykas Nalivaika Vilniuje dalyvavo Ippon klubo taurės turnyre. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 700 sportininkų iš penkiolikos Lietuvos kiokušin karatė klubų.

Nikita Gimbickis U12 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 45 kg, iškovojo pirmąją vietą, tapo čempionu ir buvo apdovanotas taure, diplomu ir aukso medaliu. Jonas Kuliešius U16 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje daugiau nei 75 kg, Austėja Tėlyčėnaitė U10 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 35 kg ir Dominykas Nalivaika U12 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 40 kg, iškovojo penktąsias vietas ir buvo apdovanoti diplomais.