Skip to content

Prekybininkai, išgirskite mus!

MI informacija

Taip jau susiklostė gyvenimas, kad dėl pablogėjusios sveikatos ir likus vienišai, teko parduoti butą Kaune ir apsigyventi Didžiasalyje. Kadangi dviejų kambarių butą Kaune pardaviau už litus, įvedus eurą, pinigų neužteko net vieno kambario butui Kaune.

Čia ir prasidėjo mano vargo dienelės… Dėl pašlijusios sveikatos negaliu valgyti nešviežio maisto. Nuolat reikia šviežių daržovių, vaisių, žuvų, paukštienos, o tuo Didžiasalyje beveik neprekiaujama. Į kitus kaimus sekmadieniais atveža šviežių žuvų, o Didžiasalyje jas iš Birvėtos tvenkinių matome tik prieš Kalėdas. Tuomet paskutinį kartą ir pirkau šviežių karpių

 O ką daryt kitomis dienomis? Juk valgyti norisi kasdien. Pilvo ant tvoros nepadžiausi ir nepasakysi – nevalgyk! Tuomet tenka samdyti automobilį ir važiuoti į Ignaliną. Bet, tarkime žuvys, ir ten parduodamos tik tam tikromis dienomis ir valandomis.

Didžiasalio parduotuvėse viskas tik šaldyta ir konservuota, o šviežių daržovių ir vaisių – labai mažas pasirinkimas, daugiau savaitgaliais. Kaip būtų puiku, jei prekybininkai su šviežia žuvimi, paukštiena, vaisiais ir daržovėmis ir į mūsų turgelį atvažiuotų. Būtų tikrai patenkinti dauguma didžiasaliečių, kurie neišgali dažnai nuvažiuoti į Ignaliną. Ar išgirs mus kas?..

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here