Skip to content

Merginos Utenos apskrities futbolo asociacijos pirmenybėse – antros

MI informacija

Po ilgo savaitgalių varžybų maratono ir intensyvių pasirengimo treniruočių Ignalinos merginų komanda, treniruojama Tado Bernoto, iškovojo II vietą ir surinko 42 taškus (iš viso dalyvavo 6 komandos). Pirmąją vietą jos užleido pagrindinėms varžovėms – Utenos ,,Utenio“ merginoms, pelniusioms 55 taškus. Turint galvoje tai, kad ši komada susibūrė tik 2016 m. rugsėjį, tai labai svarbus pasiekimas.

Trumpa jos istorija: susirinkusi aštuntokių grupelė ėmėsi iniciatyvos, kad Ignalinos kultūros ir sporto centre imtų vykti futbolo treniruotės merginoms. Jos pačios susirado trenerį, kuris ketino tais metais suburti pradinukų komandą, ir įkalbėjo mokyti žaisti futbolą jas. Tadas Bernotas kreipėsi į sporto skyriaus vedėją Joną Paslauską, šis į direktorių Darginą Mikėną ir bendrų pastangų dėka buvo skirta valandų būreliui. Jau po savaitės ėmus treniruotis merginos dalyvavo Utenos moterų futbolo turnyre ir buvo anaiptol ne paskutinės. Gavusios pirmąjį stiprių varžovių ,,krikštą“, dabar jos retą savaitgalį būna namuose, nes nuolat dalyvauja įvairiausiose varžybose ir varžovių įvardijamos kaip solidų žaidimą demonstruojančios stiprios priešininkės.

Kadangi T. Bernotas pirmą kartą turi auklėtines merginas, buvo įdomu, ar darbo specifika su jomis skirtinga, nei treniruojant vaikinus. Pasak jo, dirbti sudėtingiau, mat ir ,,minkštesnį“ žodyną tenka parinkti, ir į merginų nuomonę atsižvelgti. Jų koordinacija bei judesiai, be abejo, taip pat kitokie nei vaikinų. Tačiau treneris niekuomet nesigailėjo, kad ėmėsi jas treniruoti: jo nepraleidžia užsiėmimų, yra labai motyvuotos, deda daug pastangų ir sparčiai tobulėja. T. Bernotas patyliukais jau ėmė svajoti ir apie komandos patekimą į aukštesnę lygą. Matant bet kokiu oru stadione kamuolį gainiojančias merginas, galima prognozuoti, kad taip ir įvyks.

K. Skudutienės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here