Skip to content

Vagystės

MI informacija

Kovo 4 d. 25-erių vilnietis pareiškė, kad apie 10 val., atvykęs į jo tėvui priklausančią sodybą, Kazitiškio sen., Ažvinčių k., pastebėjo, jog pro ūkinio pastato duris, nukirpus pakabinamos spynos lankelį, buvo įsibrauta į vidų ir iš vidaus pavogtas pranešėjo dėdei priklausantis suvirinimo aparatas KEMP SP. Padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 77-erių moteris, gyv. Linkmenų sen., Šiškinių k., pareiškė, kad 2017-03-01, apie 15 val. pastebėjo, jog atkabinus garažo vartų kablį, buvo patekta į vidų ir iš garažo pavogtas jai priklausantis benzininis trimeris HUSQARNA. Padaryta žala – 200 eurų. Turtas draustas, signalizacija garaže neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 5 d., apie 19 val., 67-erių moteris, atvykusi į namus Linkmenyse, Parko g., pastebėjo, kad neaiškiomis aplinkybėmis iš namų dingo 3 buteliai alkoholinių gėrimų, iš šaldytuvo ir šaldiklio – maisto produktų, o iš laiptinės – benzininis pjūklas „Huswarna 440“. Į namą galimai patekta pritaikius lauko durų raktą. Padaryta žala – 214 eurų. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Kovo 3 d., apie 15 val., Didžiasalyje, Pupienos g., namuose valgomajame žodinio konflikto metu 58-erių neblaivus vyras (1.97 prom.) du sykius kumščiu trenkė į krūtinę savo 45-erių taip pat neblaiviai žmonai (2.20 prom.). Šiais savo veiksmais moteriai sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Gaisras

Kovo 2 d., 13.12 val. pranešta apie gaisrą N. Daugėliškio sen., Vasiulių k. Ten degė nežinomo savininko apleistas (nenaudojamas) pastatas. Degė jo stogas, dengtas šiferiu, ir apie 1 m³ šieno atliekų. Gaisro metu nudegė stogas, sudegė šienas. Įvykis tiriamas

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here