Skip to content

Privalumas – nuolatinis bendravimas su klientu

MI informacija

Sprendimai, kuriuos žemės ūkiu besiverčiantys asmenys ar įmonės turi priimti, nuolat keičiasi. Planuojant verslą, būtina galvoti apie ilgalaikę perspektyvą. Visko aprėpti pačiam – neįmanoma, todėl kreiptis į specialistų komandą – geras sprendimas. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Ignalinos r. biuro konsultantai kviečia drauge planuoti verslo sėkmę.

Pernai planuodami metų darbus, ilgalaikį bendradarbiavimą su biuro konsultantais pasirinko 86 klientai. Pasirašę paslaugų teikimo sutartis, jie buvo ramūs, kad konsultantams patikėti darbai tikrai bus atlikti.

Konsultantai tvarkė jų ūkių buhalterinę apskaitą, gyvulių bandos judėjimą, sudarė šėrimo planus, tyrė pašarus, vertino gyvulių sveikatingumą, kvietė dalyvauti mokymuose ir kt. Jie rekomendavo paslaugas, reikalingas norint pasinaudoti ES parama,taip pat kvietė naudotis augalininkystės, darbų saugos, miškininkystės paslaugomis, kurias teikė specializuoti šių sričių LŽŪKT specialistai iš kitų rajonų biurų arba centrinės buveinės skyrių.

„Į biurą galima kreiptis ir dėl pavienių paslaugų ar konsultacijų. Žinoma, ilgalaikiai ryšiai – didesnis privalumas. Ilgiau bendradarbiaujant, galima labiau įsigilinti į kiekvieno kliento ūkio ar įmonės situaciją, analizuoti veiklos rezultatus, patarti, kokią verslo sritį tobulinti, kviesti naudotis ES parama, taip pat, žinant ūkio situaciją, rekomenduoti reikalingą paslaugą ar mokymus“, – sakė biuro vadovas Hendrichas Boguška.

Daugiausia verslo sėkmei užtikrinti reikalingų išvadų gaunama drauge su klientais analizuojant apskaitos duomenis. Reikia pasakyti, kad dėl dvejybinės apskaitos tvarkymo į biurą gali kreiptis ne tik ūkininkai. Ši paslauga jau teikiama mažoms ir vidutinėms įmonėms.

„Konsultantės puikiai supranta, ko iš jų tikisi klientai, todėl apskaitą sutvarko laiku, pagal įstatymus. Joms labai svarbu teisingai apskaičiuoti mokesčius, pateikti reikalingas deklaracijas, formas VMI, Sodrai ar kitoms institucijoms, priminti klientams apie artėjantį mokesčių mokėjimą, dokumentų teikimo, atsiskaitymų su kitomis organizacijomis terminus. Jos atstovauja klientams įvairių tikrinimų metu, konsultuoja buhalteriniais, finansiniais ir mokesčių klausimais“,– sakė biuro vadovas.

Taigi biuro komandos tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas. Įgyti klientų pasitikėjimą siekiama atsakingai atliekamu kasdieniu darbu ir nuolatiniu bendravimu. Darbuotojai prisiima visą atsakomybę už teikiamas konsultacijas ir paslaugas. Jie kasmet tobulina kvalifikaciją, glaudžiai bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis, atliekančiomis ūkio veiklos patikrą, nuolat gilinasi į ūkiams keliamus reikalavimus, įstatyminę bazę ir stengiasi užtikrinti klientų verslo finansinį ir ūkinį saugumą.

Šiuo metu Ignalinos r. biure (Atgimimo g. 34-1) pasirašomos paslaugų teikimo sutartys 2017-iems metams. Dėl išsamesnės informacijos į biuro vadovą H. Bogušką galima kreiptis tel. 8 687 10597.

Gali būti aktuali BUHALTERINĖ APSKAITA

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here