Skip to content

Aktyvių vidiškiečių klubas tikisi pritarimo

Kai atrodo, kad niekas nebenustebins, netikėtai kas nors pateikia tokią staigmeną! Kai dauguma verkšlena ir kasdien koneveikia viską ir visus – tiesiog pribloškia energija, užsidegimu ir entuziazmu trykštančios moterys. Jos nieko iš nieko nereikalauja, o tiesiog nusprendė mėgautis gyvenimu ir ketina kitus užkrėsti tokia pačia idėja.

Gavusi kvietimą užsukti pokalbio, mielai sutikau. Penktadienio pavakarę užvažiavau į Vidiškių kultūros namų bendruomenės salę. Vaizdas suglumino, nes iškart nesusigaudžiau, kas vyksta. Salėje kvatojo visas būrys iš matymo, ir ne tik, pažįstamų moterų, susibūrusių aplink Ignalinos visuomenės sveikatos biuro direktorę Editą Ryliškienę.

Kaip vėliau paaiškėjo, tądien vyko pirmasis oficialus vidiškiečių susitikimas su sveikos gyvensenos idėjos puoselėtoja ir propaguotoja. Papildžiusios žinių bagažą profesionaliais patarimais, moterys atliko išsamią kūno analizę šiandien, o po mėnesio vėl visos fiksuos pokyčius ir rezultatus. E. Ryliškienė sutiko moterims atskleisti ne tik sveikos gyvensenos, bet ir grožio puoselėjimo paslapčių. Nejau pavasaris išties daro didžiulę įtaką žmonėms? Vidiškietės tikina, kad pavasarį užgimusi idėja – tik pradžia, nes toliau bus tik šauniau ir tik smagiau.

„Vieną dieną sulaukiau kelių moterų, kurios gana nedrąsiai atėjo pasidalyti mintimi apie galimybę jungtis prie kultūrinės miestelio veiklos. Jos nenorėjo dainuoti ar muzikuoti. Ne. Pirmiausia jos norėjo sportuoti. Pritariau jų minčiai. Pakabinome skelbimų apie planuojamą pirmąjį užsiėmimą. Prisipažinsiu, daug vilčių neturėjau, kad susirinks daug moterų, tačiau dabar mūsų jau 15 ir visos tiesiog kūpa, trykšta energija, šmaikštumu. Besportuodamos išrutuliojo daugiau idėjų. Taigi, šalia sporto turėsime rankdarbių užsiėmimus bei mini Teatro studiją. Man labai džiugu, kad šįkart idėja atėjo „iš apačios“, o ne „iš viršaus“. Gera dirbti, kai žmonės patys yra tam subrendę ir veržiasi veiklai. Gal dar anksti džiaugtis, bet moterys turi ir daugiau įdomių planų. Vienas jų – papuošti Vidiškių miestelį savo rankomis išaugintomis gėlėmis“, – pasakoja Vidiškių laisvalaikio organizatorė Viktorija Bučelienė.

Aktyvių vidiškiečių klubas žengia pirmuosius žingsnius ir kol kas tikisi gerų draugų paramos. Moterims labai reikia įvairios sportinės įrangos: kilimėlių, šokdynių, lankų ir kt. Tad jei namuose ar įstaigoje turite jums nebereikalingo bet kokio sportinio inventoriaus, labai pradžiuginsite vidiškietes, dovanodami jį.

Autorės nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje