Skip to content

Geros žinios iš Ignalinos teatralų

MI informacija

Tarptautinės Teatro dienos išvakarėse Ignalinos mėgėjų teatro „Salos“ atstovai patraukė link jūros. Priekulėje kovo 25 d. vyko XII Mėgėjų teatrų šventė „Tegyvuoja teatras“! Tądien čia rinkosi visa Lietuvos mėgėjų teatrų bendruomenė, o ignaliniečiai buvo apdovanoti net keliose nominacijose.

Kultūros centro scenoje, kurią visą nuklojo pajūrio smėlis, kur ekrane vis ritosi ir ritosi šniokščiančios jūros  bangos, o salės šonuose šnarėjo meldai, buvo įteikti Diplomai šimtui nominantų dešimtyje kategorijų.

Ignalinos kultūros ir sporto centro mėgėjų teatras „SALOS“ buvo nominuotas penkiose kategorijose už spektaklį N. Erdmano „Savižudis“. Nominacijoje „Ryškiausia sezono moters epizodinio vaidmens atlikėja“ nominuota Daiva Kiminienė už Marijos Lukjanovnos vaidmenį, „Ryškiausias sezono aktorius“ nominantų tarpe džiaugėmės matydami Eimantą Ramanauską, sukūrusį puikų Semiono Semionovičiaus Podsekalnikovo vaidmenį, taip pat pelnėme diplomus nominacijose „Ryškiausia sezono scenografija“, „Ryškiausia sezono užsienio dramaturgijos interpretacija“ bei „Ryškiausias sezono režisierius“. Labai džiugu, kad mūsų visų bendras darbas buvo pastebėtas ir puikiai įvertintas, nes šventės – apžiūros „Atspindžiai“ komisijos balų suvestinėje ignaliniečių „Savižudis“ užima trečią vietą po Vilniaus jaunimo teatro „Arlekinas“ ir Jurbarko Konstantino Glinskio teatro.

Su nemažu kraičiu diplomų ir pasivaišinę pamario gėrybėmis, pasukome ne link namų, o pasimatyti su jūra. Vėjuotas vakaras prie šėlstančios Baltijos ir nuostabiai pavasariškai ramus rytas pajūryje buvo nuostabi dovana Teatro dienos proga, už kurią Ignalinos teatralai nuoširdžiai dėkoja Ignalinos kultūros ir sporto centrui.

Sugrįžę, jau tikrąją Teatro dieną, vėl kimbame į darbus, nes balandžio 2 d. laukia du spektakliai Panevėžio rajone.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here