Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Balandžio 7 d. iš 62-ejų Naujasodžio k. (Linkmenų sen.) gyventojo ūkinio pastato Ežerų g. dingo kampinis šlifuoklis „AEG“ ir benzininis pjūklas „Stihl 290“. Nuostolis – 1000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Grasino nužudyti

Balandžio 7 d., apie 19.37 val., pranešta, kad namuose Linkmenyse, Bažnyčios g., neblaivus vyras grasina užmušti tėvus. Į  įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, namo kieme rastas 60-metis vyras, kuris prie gerklės prisidėjo peilį ir grasino nusižudyti. Panaudojus elektros impulsinį prietaisą „Taser“, vyras buvo sulaikytas ir gydymui išvežtas į Vilniaus psichiatrijos ligoninę.

Smurtas prieš nepilnametę

Balandžio 9 d. rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas parašė tarnybinį pranešimą, kad apie 22 val., namuose Tverečiuje, Č. Kudabos g., konflikto metu neblaivi (1,37 prom.) 37-erių moteris tampė už plaukų nepilnametę dukrą (g. 2000 m.), tuo sukeldama jai fizinį skausmą. Dukra apgyvendinta Didžiasalio vaikų globos ir soc., paramos šeimai centre. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Už vairo – sunkiai apgirtęs

Balandžio 9 d. rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas parašė tarnybinį pranešimą, kad 2017-04-10, apie 2.35 val., Linkmenyse sustabdė patikrinti automobilį VAUXHALL INSIGNIA. Jo 35-erių vairuotojui, gyv. Linkmenų sen., Pelenių k., nustatytas sunkus girtumas (2,63 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Šoviniai

Balandžio 6 d. 49-erių moteris pranešė, kad jos 40-metis sugyventinis jai priklausančiame bute, esančiame Vidiškių sen., Dūdų k., neteisėtai įgijęs laiko šaudmenis. Rasti ir paimti du 16 kalibro medžiokliniai šoviniai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Degė žolė

Balandžio 7, 8 d. rajono atvirose teritorijose degė pernykštė žolė: Rimšės sen., Mateikiškės k. išdegė apie 1000 arų, Dūkšto m., Stoties g. – apie 5 arai žolės.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje