Skip to content

Iki rudens keisti bus antradienio vakarai…

MI informacija

Pasibaigė šio sezono AUKSINIO PROTO žaidimas. Jį Ignalinoje laimėjo komanda TIE PATYS! Antra vieta atiteko IPA IR PRIETELIAMS, trečia – RUMPELŠTILCHEN („Nykštukai“) komandai.

Na, o balandžio 25-osios vakaro žaidimas buvo sėkmingas komandai RUMPELŠTILCHEN. Pastaroji varžėsi dėl 2 vietos bendroje įskaitoje su IPA IR PRIETELIAIS, tad paskutiniame žaidime buvo padovanota įtempta tarpusavio kova taškas į tašką. Būtent šios komandos vienintelės atsakė į 4-ojo turo bonusinį klausimą! Po visų 15 žaidimų be blogiausių 3 rezultatų minėtos komandos surinko  vienodai taškų. Aukštesnė vieta IPA IR PRIETELIAMS skirta dėl geriausio iš trijų blogiausių sezono rezultatų – 52 prieš 49.

Pasibaigus paskutiniam žaidimui, sveikinimo žodį tarė ir komandas apdovanojo rajono mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis, Ignalinos kredito unijos vadovė Violeta Čeponienė. Visos komandos gavo prizų: iš žaidėjų prizinio fondo, parduotuvės MŪSŲ KRAUTUVĖLĖ ir Jelinskų ūkio – bilietus į Juozo Miltinio dramos teatro spektaklius, nuo MŪSŲ KRAUTUVĖLĖS – tortus, „Auksinio proto“ knygas (taip pat MŪSŲ KRAUTUVĖLĖ nepaliko tuščiomis ir žaidimo organizatorių), nuo laikraščio MŪSŲ IGNALINA – pirmoms trims komandoms laikraščio pusmečio prenumeratas, nuo rajono savivaldybės – kvietimus žaisti boulingą ir biliardą Ignalinos SPA, knygas ir firminius puodelius, nuo viešbučio-restorano ŽUVĖDRA – apsilankymus poilsio ir pramogų parke, nuo Gaidelių sodybos – vakaro praleidimą pirtyje, nuo IGNALINOS KREDITO UNIJOS – kvietimus žaisti boulingą ir biliardą Ignalinos SPA, taip pat knygas, nuo ūkininko Zigmanto Kajėno – kvietimus apsilankyti baseine ir pirtyse Ignalinos SPA. Taip pat Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Zarasų poskyris įteikė prizą jauniausiai žaidimo komandai „Lipkit iš traktoriaus“.

Dėkoju visiems rėmėjams už gausius prizus, Vilmai ir Kęstučiui Žemaičiams už pagalbą organizuojant AUKSINIO PROTO žaidimus bei rėmėjų paiešką, ŽUVĖDRAI – už skirtas patalpas, komandoms, aktyviai dalyvavusioms žaidimuose ir Eimantui – už puikiai vestus žaidimų vakarus.

Uždanga nusileido, viskas nurimo ir dangus prakiuro, matyt, ne be reikalo – mūsų vedėjas emigruoja… Ir pripažinkim,  kol kas… Iki kitų susitikimų rudenį!

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here