Skip to content

Žvejai rungėsi Šaminio gelmėse

Prasidėjus lydekų žvejybos sezonui, sujudo ir ilgai lūkuriavę spiningavimo mėgėjai. Taujūnų  kaimo žvejai ir jų bičiuliai dalyvavo kasmetiniame pavasarinių „Šaminio žūklės“ varžybų etape, kuris vyko balandžio 22 d., šeštadienį. Savaitgalyje gamta nepagailėjo nei vėjo (20 m/s), nei lietaus bei krušos, tačiau tokios gamtos išdaigos daugumos žvejų neišgąsdino.

Ir nors, pasak organizatoriaus Žydrūno Zakažausko, bangų aukštis neatitiko ežero standartų, o buvo panašesnis į jūros ir dažnai lipdavo per valčių bortų viršų, vis tik toks oras tiko lydekoms. Plėšrūnės kibo neblogai ir žvejai tikrai turėjo kuo pasidžiaugti ir pasipuikuoti. 3-ąją vietą užėmė komanda „Utenis“ iš Utenos, sugavusi 5,4 kg žuvų. 2-ąją vietą laimėjo „Absoliutas“ iš Taujūnų k., kuri sugavo 6,5 kg žuvų. Prizinės, 1-osios vietos, neperleido 2016 m. rudeninio etapo laimėtoja, komanda „Auksas“, sužvejojusi 8,7 kg žuvies.

Didžiausią šių varžybų metu lydeką ištraukė komandos „Štormas“ iš Seniškio nariai, kuri svėrė 3 kg. Smagių emocijų tikrai netrūko, o blogo oro žvejui nebūna, būna tik netinkama apranga.

Organizatoriai Lionginas Sinkevičius ir Žydrūnas Zakažauskas dėkoja dalyviams už gerai drauge praleistą laiką ir kviečia visus pradėti ruoštis šių metų „Šaminio žūklės“ varžybų rudens etape.

Ž. Zakažausko archyv. nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje