Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Smurtas

Balandžio 27 d., apie 11 val., 94-erių moteriai, gyv. N. Daugėliškio sen., Vasiulių k., 48-erių dukros sugyventinis lazda septynis kartus trenkė į galvos sritį. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Balandžio 28 d. 58-erių moteris pareiškė, kad apie 15.22 val. Rimšėje pavogtas automobilis VW PASSAT. Automobilis rastas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Karo aidas

Balandžio 28 d., apie 11.05 val., Didžiasalyje, Ignalinos g., kasant melioracijos griovį rastas 105 mm artilerijos sviedinys, kuris kėlė pavojų aplinkiniams. Sprogmuo sunaikintas vietoje. Įvykis registruotas.

Mirtis kilpoje

Balandžio 29 d., apie 17 val., Ignalinoje, Atgimimo g., rastas pasikoręs 63-ejų vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šėlsta sukčiai

Balandžio 30 d., apie 16.30 val., Dūkšto sen., Kaniūkų k., pas 86-erių moterį į namus atvykęs nepažįstamas jaunuolis apgaulės būdu išviliojo 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 1 d., apie 19 val., iš 82-ejų moters, gyv. Ginučiuose, apgaulės būdu nepažįstamas vyras išviliojo 1500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisras

Balandžio 28 d., 15.17 val., ugniagesiams pranešta, kad N. Daugėliškyje dega pirtis. Atvykus ugniagesiams, iš dūminės pirties  kamino veržėsi atvira liepsna. Sudegė medinis kaminas. Apdegė 1 m² medinės perdangos, aprūko sienos. Pirtis adresu: Jaunimo g. 13. Ir netikėk prietarais…

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje