Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Gegužės 6 d. 53-ejų vyras, gyv. Naujojo Daugėliškio sen., Vencloviškės k., pareiškė, kad apie 7.30 val. jis pastebėjo, jog, išdaužus jam priklausančio gyvenamojo namo lango stiklą, buvo įsibrauta į gyvenamąsias patalpas ir iš namo prieangyje esančios spintos pavogti du pilni plastikiniai 1 litro talpos buteliai alaus ir 200 gramų lydyto sūrio. Padaryta žala – 4,5 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumušė kaimyną

Gegužės 7 d., apie 20.35 val. garaže, esančiame Dūkšto sen., Moliakalnio k., išgertuvių metu 29-erių vyras (girtumo vengimo protokolas), gyv. Moliakalnio k., Dysnų g., sumušė neblaivų 52-ejų kaimyną (2,19 prom.) gyv. tame pačiame kaime. Nukentėjusysis pristatytas į VšĮ Visagino miesto ligoninės priėmimo skyrių, jam buvo nustatyti daugybiniai veido kaulų lūžimai, vyras paguldytas į Chirurginį skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Karo balsas

Gegužės 5 d., apie 14 val., Linkmenų sen., Pažiezdrio k., ariant lauką rastas Antrojo pasaulinio karo sprogmuo. Atvykus išminuotojams, jis sunaikintas vietoje.

Šoviniai

Gegužės 5 d., apie 18.51 val., Rimšės sen., Žibakių k., 46-erių vyras rado mėlynos spalvos maišelį su 13 vienetų šaudmenų. Anot pranešėjo, rasti šaudmenys priklausė jo mirusiam broliui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sudegė pirtis

Gegužės 6 d., 13.45 val., pranešta apie Burkolų k. (Ignalinos sen.) degančią pirtį. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, stogas jau buvo sukritęs. Sudegė stogas, pusė pastato, viduje buvę daiktai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!