Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Gegužės 6 d. 53-ejų vyras, gyv. Naujojo Daugėliškio sen., Vencloviškės k., pareiškė, kad apie 7.30 val. jis pastebėjo, jog, išdaužus jam priklausančio gyvenamojo namo lango stiklą, buvo įsibrauta į gyvenamąsias patalpas ir iš namo prieangyje esančios spintos pavogti du pilni plastikiniai 1 litro talpos buteliai alaus ir 200 gramų lydyto sūrio. Padaryta žala – 4,5 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumušė kaimyną

Gegužės 7 d., apie 20.35 val. garaže, esančiame Dūkšto sen., Moliakalnio k., išgertuvių metu 29-erių vyras (girtumo vengimo protokolas), gyv. Moliakalnio k., Dysnų g., sumušė neblaivų 52-ejų kaimyną (2,19 prom.) gyv. tame pačiame kaime. Nukentėjusysis pristatytas į VšĮ Visagino miesto ligoninės priėmimo skyrių, jam buvo nustatyti daugybiniai veido kaulų lūžimai, vyras paguldytas į Chirurginį skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Karo balsas

Gegužės 5 d., apie 14 val., Linkmenų sen., Pažiezdrio k., ariant lauką rastas Antrojo pasaulinio karo sprogmuo. Atvykus išminuotojams, jis sunaikintas vietoje.

Šoviniai

Gegužės 5 d., apie 18.51 val., Rimšės sen., Žibakių k., 46-erių vyras rado mėlynos spalvos maišelį su 13 vienetų šaudmenų. Anot pranešėjo, rasti šaudmenys priklausė jo mirusiam broliui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sudegė pirtis

Gegužės 6 d., 13.45 val., pranešta apie Burkolų k. (Ignalinos sen.) degančią pirtį. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, stogas jau buvo sukritęs. Sudegė stogas, pusė pastato, viduje buvę daiktai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje