Skip to content

Apvogė avarijos metu

Gegužės 11 d. 38-erių vyras, gyv. Naujojo Daugėliškio k., pareiškė, kad 2017-05-01 kelyje Kaunas–Jonava–Ukmergė įvykusio eismo įvykio metu neaiškiomis aplinkybėmis buvo pagrobta jo vyriška  rankinė, kurioje buvo UAB DOŽHAS, priklausančia STATOIL degalinės kuro užpylimo kortelė, jo vardu išduota AB banko SWEDBANK banko mokėjimo kortelė bei navigacija GARMING DZL-560. 2017-05-11 iš AB bankas SWEDBANK sąskaitos išklotinės sužinojo, kad neteisėtai pasinaudojant jo kortele, parduotuvėje Vilniaus r. įsigyta prekių už 15 eurų. Padaryta žala – 265 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Gegužės 8 d. 57-erių moteris, gyv.  Didžiasalyje, pareiškė, kad einant į namus, 36-erių sūnus jai ranka sudavė į dešinę veido pusę, taip sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Degė pastatai ir turtas

Gegužės 11 d., apie 5.38 val., pranešta apie gaisrą Didžiasalyje, Salos g. Degė ūkinis pastatas ir garažas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė mūrinis garažas, stogas buvo jau nudegęs. Sudegė garaže buvę žoliapjovė, grandininis pjūklas, elektrinis oro kompresorius, kiti namų apyvokos daiktai. Sudegė priblokuotas medinis ūkinis pastatas. Išsaugoti ūkinis pastatas už ir gyvenamasis namas, buvęs už 5 m.

Kontrabanda

Gegužės 10-osios naktį VSAT Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai ties Jaciūnų kaimu esančiame miško masyve pastebėjo įtartiną asmenį. Pirmyn atgal vaikščiojęs vyras, manoma, žvalgė vietovę.

Maždaug po valandos pasieniečiai tamsoje užfiksavo kelių asmenų vorelę, su nešuliais traukiančią į Lietuvos gilumą. Staiga prasidėjusių gaudynių metu nešikai metė dėžes ir tamsoje pasklido į skirtingas puse. VSAT pareigūnams pavyko sučiupti du bėglius, 27-erių švenčioniškį ir 42-ejų Kauno r. gyventoją. Čia pat aptiktuose juoda polietileno plėvele aptrauktuose ryšuliuose, kuriuos bėgdami išmėtė kontrabandininkai, iš viso rasta 12 500 pakelių cigarečių be akcizo ženklų.

Po apklausos abu sulaikytuosius Ignalinos rinktinės pasieniečiai uždarė į areštinę. Dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Cigarečių gabentojams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki septynerių metų. Jų gabentas krovinys saugomas Ignalinos rinktinėje. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje