Skip to content

Avarijoje sužalotas žmogus

MI informacija

Gegužės 18 d. rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas parašė tarnybinį pranešimą, kad apie 14 val., Ignalinos sen., Pagavaičio k., neblaivus (2,84 prom.) 53-ejų vyras, gyv. Antagavės k., vairuodamas automobilį AUDI 80 jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu sužalotas 44-erių keleivis, gyv. Vaišniūnų k. Jis dėl galvos sužalojimo paguldytas į Utenos ligoninės Terapijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Laukia teismas

Gegužės 21 d., apie 20.50 val. Ignalinoje, Vilniaus g., neblaivus 55-erių vyras (3,49 prom.) vairavo automobilį „Renault Espace“. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Gegužės 18 d. Nacionalinės žemės tarnybos Ignalinos skyrius pranešė, kad 2017-05-04 viename rajono miško sklype patikrinimo metu nustatyta, kad šių metų sausio–kovo mėn. (tiksli data nežinoma) galimai neteisėtai (be leidimo) nukirsta ir pagrobta 10 pušų. Padaryta žala – 159 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 20 d., apie 6.45 val., 50-metis vyras pastebėjo, kad iš užrakinto automobilio „Ford Focus“, kuris stovėjo Linkmenų sen., Paukojės k., kaimo turizmo sodybos „Pas Alių“ kieme, pavogta įvairių daiktų. Padaryta 1067 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisrai

Gegužės 20 d., apie 13.42 val., pranešta, kad Krikonių II kaime, atviroje teritorijoje dega pernykščiai šiaudų ritiniai. Išdegė 30 arų žolės, sudegė šiaudai.

Tą pačią dieną apie 15 val. pranešta, kad Girminių k. dega pirtis (sauna). Atvykus ugniagesiams, iš medinės pirties pastogės rūko dūmai. Apdegė apie 1 m gegnių prie dūmtraukio, aprūko pastogė.

Kontrabanda Tverečiaus poste

Trečiadienį vakare Ignalinos rinktinės pasieniečiai Tverečiaus punkte patikrino į Lietuvą iš Baltarusijos vykusį visureigį „Ssangyoung Rexton“, pažymėtą baltarusiškais valstybiniais registracijos numeriais. Per minėtą punktą į abi puses gali vykti tik Lietuvos ir Baltarusijos pasienio ruožo gyventojai, turintys tokiai kelionei būtinus dokumentus.

Mašinos registracijos liudijimas VSAT pareigūnams įtarimų nesukėlė. Tvarkingi buvo ir visureigio vairuotojo, 24-erių baltarusio, asmens dokumentai. Vis tik patikros metu pasieniečiai atkreipė dėmesį į transporto priemonę ir užsieniečio elgesį, todėl automobilis buvo pristatytas į Tverečiaus užkardą. Čia visureigį išnaršę pareigūnai jo slenksčiuose, priekinių posparnių konstrukcijose ir bagažinėje aptiko ertmes, iš kurių ištraukė 1857 pakelius cigarečių „Minsk Capital“. Rūkalai pažymėti baltarusiškomis banderolėmis.

Baltarusijos piliečiui dėl kontrabandos pradėta administracinė teisena. Vyras turės atvykti į Ignalinos rajono apylinkės teismą. Jam gresia bauda nuo 2 iki 6 tūkst. eurų bei visureigio konfiskavimas. Automobilis ir rūkalai saugomi Tverečiaus užkardoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here