Skip to content

Rajono seniūnijų sporto žaidynės – proga atitrūkti nuo kasdienių darbų

Kasmet vykstančiose rajono seniūnijų žaidynėse gegužės 20 d. dalyvavo aštuonios iš dvylikos seniūnijų. Matyt, neatvykusių keturių seniūnai kartu su komandomis aktyviai darbavosi laukuose, mat šis savaitgalis buvo pirmasis toks šiltas ir leidžiantis pagaliau užsiimti žemdirbyste.

Na, o komandas subūrę seniūnai ir jų atstovai vos spėjo palaikyti savo dalyvius, mat vienu metu vyko pačios įvairiausios varžybos. Seniūnijų atstovai rungėsi tinklinio ir krepšinio aikštelėse, susitiko futbolo stadione, jėgas bandė traukdami virvę, žaidė stalo tenisą, proto miklumu varžėsi prie šaškių ir šachmatų lentų, laidė smiginio strėlytes. Tai buvo ne tik sporto šventė, bet ir proga susitikti bei apie reikalus padiskutuoti seniūnams, šį kraštą aplankyti iš čia kilusiems ir gimtoms seniūnijoms atstovaujantiems kitų miestų gyventojams.

Šįkart gausiausias sportininkų būrys rungtyniavo už Ignalinos miesto seniūniją. Jie iškovojo pirmąsias vietas žaisdami vyrų, moterų ir senjorų krepšinį, futbolą, šachmatais ir buvo stipresni už Ignalinos seniūnijos komandą traukdami virvę. Jie ir tapo žaidynių nugalėtojais. Antrosios vietos laimėtojai – Ignalinos rajono seniūnijos žaidėjai, laimėję moterų tinklinio, šaškių, smiginio varžybas. Trečiosios vietos medaliais pasipuošė Naujojo Daugėliškio atstovai.

Šias sporto žaidynes organizuoja Ignalinos kultūros ir sporto centras, o jos finansuojamos iš Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento rėmimo fondo. Už gautas lėšas įsigyjamas reikiamas sporto inventorius ir nuperkami apdovanojimai sportininkams.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje