Skip to content

Prizinės vietos skatina siekti daugiau

MI informacija

Šių metų kovo 19 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro šiuolaikinio modernaus šokio kolektyvai „Kaprizas“ ir „Reflex“ vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje „DANCE BOX“  papildė kolektyvų padėkų sąrašus: „Kaprizas“ – laureato diplomu, o „Reflex“ – diplomu. Sėkmė suteikė daug teigiamų emocijų. Taigi, prabėgus kelioms savaitėms, šokėjai vėl nusprendė vykti į tarptautinį šokių festivalį-konkursą BALTIK AMBER SPRING SUWALKI 2017 Lenkijoje. Čia „Kaprizas“ pelnė II vietos diplomą, o „Reflex“ džiaugėsi I vietos diplomu. Mokytojai nusprendus leisti vaikams atsikvėpti, tėveliai ir šokėjai buvo pasiryžę keliauti toliau. 

Nieko kito nebeliko kaip tik skubiai užpildyti paraiškas ir, gavus organizatorių patvirtinimą, vykti į tarptautinį šokio festivalį-konkursą BALTIK AMBER JŪRMALA 2017 Latvijoje. Ir čia kolektyvai buvo puikiai įvertinti – pelnė pirmąją ir antrąją vietas. Prizinės vietos suteikė daug džiaugsmo, bet kartu parodė, ko turime siekti ir mokytis. Supratome, kad šokame ne tik dėl prizinių vietų. Šokis turi būti begalinis malonumas ir noras save realizuoti.

Neišgąsdino ir stiprūs kitų kolektyvų pasirodymai. Nors jaudinomės, bet sėkmė nuo mūsų nenusisuko. Žinoma, tobulėti visada yra kur, taip pat ir mokytis iš kitų. O dalyvauti festivaliuose, konkursuose ir koncertuose šokėjui yra būtina. Čia mokomės šokėjo kultūros ir etiketo, gerbti savo konkurentus ir kolektyvo narius.

Tad ačiū tėveliams už jų finansinę paramą, siuvant šokių kostiumus, už kelionių išlaidas, už kantrybę ir pasitikėjimą. Ačiū tiems, kurie kelionėse lydėjo ir padėjo prižiūrėti šokėjus.

Džiaugiuosi, kad tėveliai vaikučius gali lavinti pasinaudodami Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programa.

Ačiū Kultūros skyriaus direktorei Danutei Lisauskienei, kuri pasitiki „Kaprizo“ ir „Reflex“ šiuolaikinio modernaus šokio šokėjais. Paskutinis sezono uždarymo pasirodymas mūsų dar laukia Vaikų gynimo dienai skirtoje šventėje birželio 1 dieną.

O naudodamasi proga, nuo rugsėjo kviečiu 6–7-erių metų vaikučius burtis į naują grupę.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here