Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystės

Birželio 1 d. 57-erių moteris pareiškė, kad apie 12 val. Ignalinoje, Laisvės g., atlikdama piniginę operaciją bankomate „Swedbank“ nepaėmė iš bankomato išduotų 300 eurų ir nuėjo. Grįžusi savo pinigų nerado. Padaryta žala – 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 36-erių įtariamasis vagyste sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Birželio 2 d. 63-ejų vyras, gyv. Linkmenų sen., Šiškinių k., pareiškė, kad nupjovus ūkinio pastato tris pakabinamas spynas, pagrobtas traktoriukas žoliapjovė M125-107T ir motoblokas „Benasi“. Padaryta žala – 2100 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Susimušė švenčioniškiai

Birželio 3 d. gautas rajono PK Reagavimo skyriaus vyr. patrulio tarnybinis pranešimas, kad apie 02.15 val., klube BBQ AKADEMIJA, esančiame Strigailiškio k., aplinkinių akivaizdoje neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) 27-erių vyras, gyv. Švenčionyse, Strūnaičio g., trenkė kumščiu į veidą kitam 19-mečiui vyrui, gyv. Švenčionėliuose, B. Laurinavičiaus g. Nukentėjusysis dėl žandikaulio lūžio išvežtas į Vilniaus Žalgirio kliniką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje