Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Birželio 11 d. 21-erių uteniškis pareiškė, kad2017-06-10, apie 18 val. pastebėjo, jog įsibrauta į jo tėvui priklausantį užrakintą automobilį OPEL VECTRA, stovėjusį Linkmenų sen. Papiliakalnės k., iš kurio pagrobta: piniginė su 500 eurų, jo asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, traktorininko pažymėjimas, banko „Swedbank“ mokėjimo kortelė. Padaryta žala – 510 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Girtas ir be „teisių“

Birželio 9 d., apie 14.30 val., Dūkšte, Geležinkelio g., 37-erių klaipėdietis vairavo automobilį NISSAN PRIMASTAR, būdamas neblaivus (2,37 prom.), neturėdamas teisės vairuoti bet kokią transporto priemonę, vairuodamas nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį. Paimta kraujo alkoholio kiekiui kraujyje nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Birželio 9 d. 33-ejų moteris pareiškė, kad apie 1.08 val. Ignalinoje, Vilniaus g., įvykus žodiniam konfliktui su 55-erių motina (2,01 prom.), pastaroji panaudojo fizinį smurtą, taip sukeldama jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Birželio 10 d. 40-metė moteris, gyv. Ignalinos sen., Gaurelių k., pareiškė, kad namuose ją sumušė, suduodamas smūgius rankomis ir kojomis, 52-ejų sugyventinis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Mirtis

Birželio 12 d. rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas pateikė tarnybinį pranešimą, kad apie 0.50 val., N. Daugėliškio sen., Paringio k., GMP automobilyje mirė 54-erių vyras, gyv. Paringio k. Kūnas be išorinių smurto požymių.Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here