Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Birželio 11 d. 21-erių uteniškis pareiškė, kad2017-06-10, apie 18 val. pastebėjo, jog įsibrauta į jo tėvui priklausantį užrakintą automobilį OPEL VECTRA, stovėjusį Linkmenų sen. Papiliakalnės k., iš kurio pagrobta: piniginė su 500 eurų, jo asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, traktorininko pažymėjimas, banko „Swedbank“ mokėjimo kortelė. Padaryta žala – 510 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Girtas ir be „teisių“

Birželio 9 d., apie 14.30 val., Dūkšte, Geležinkelio g., 37-erių klaipėdietis vairavo automobilį NISSAN PRIMASTAR, būdamas neblaivus (2,37 prom.), neturėdamas teisės vairuoti bet kokią transporto priemonę, vairuodamas nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį. Paimta kraujo alkoholio kiekiui kraujyje nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Birželio 9 d. 33-ejų moteris pareiškė, kad apie 1.08 val. Ignalinoje, Vilniaus g., įvykus žodiniam konfliktui su 55-erių motina (2,01 prom.), pastaroji panaudojo fizinį smurtą, taip sukeldama jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Birželio 10 d. 40-metė moteris, gyv. Ignalinos sen., Gaurelių k., pareiškė, kad namuose ją sumušė, suduodamas smūgius rankomis ir kojomis, 52-ejų sugyventinis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Mirtis

Birželio 12 d. rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas pateikė tarnybinį pranešimą, kad apie 0.50 val., N. Daugėliškio sen., Paringio k., GMP automobilyje mirė 54-erių vyras, gyv. Paringio k. Kūnas be išorinių smurto požymių.Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje