Skip to content

Vagių grobis – 10,3 tūkst. eurų

Jonas BALTAKIS

Birželio 16 d.64-erių ignalinietė pranešė, kad tarp 13 ir 14 val. buvo apiplėštas jos butas Budrių g.Įlipus pro miegamojo langą, iš spintelės pagrobtas plastikinis maišelis, kuriame buvo įvairūs juvelyriniai dirbtiniai. Nuostolis – 10 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto pagrobimo.

Kontrabanda

Birželio 15 d. VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai, gavę Kriminalinės žvalgybos skyriaus kolegų informaciją, kelyje Vilnius–Zarasai sustabdė patikrinti automobilį „Opel Astra“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo 31-erių Baltarusijos pilietis. Užsieniečio automobilio bagažinėje pasieniečiai aptiko šešis ryšulius, suvyniotus į juodą polietileno plėvelę. Suskaičiuota, kad ryšuliuose buvo 3249 pakeliai cigarečių be banderolių. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7-erių metų. Baltarusis uždarytas į areštinę. Kontrabandiniai rūkalai ir automobilis saugomi Ignalinos rinktinėje.

Promilės

Birželio 17 d. N. Daugėliškio sen., Mažėnų k., 32-ejų vietos gyventojas vairavo automobilį VW VENTO neblaivus (1,93 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Birželio 16 d. 49-erių vidiškietė pareiškė, kad apie 15.27 val. Vidiškėse, Melioratorių g., namuose ją sumušė neblaivus 54-erių vyras (3,35 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Birželio 18 d. 30-metė ignalinietė, gyv. Taikos g., pareiškė, kad kilus žodiniam konfliktui, daugiabučio namo laiptinėje ir buto kambariuose 48-erių sugyventinis ją mušė, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Tą pačią dieną 31-erių Tverečiaus sen., Dietkauščiznos k. gyventoja pareiškė, kad kilus žodiniam konfliktui, neblaivus 62-ejų uošvis mažamečių vaikų akivaizdoje jai du kartus kumščiu trenkė į veidą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Mirtis

Birželio 16 d., apie 19.40 val., Mielagėnuose šalia Palaiminto J. Matulaičio parapinių globos namų, pavėsinėje, rastas 69-erių vyro kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gaisrai

Birželio 16 d., 14.35 val., Ignalinoje ugniagesiai gelbėtojai važiavo į Aukštaičių g. Ten prie 26-ojo namo plastikiniame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės. Konteineris sudegė, išgelbėtas šalia stovintis rūšiavimo konteineris.

Birželio 17 d., 16.45 val. pranešta, kad Dūkšto sen., Karačiūnos k. dega miško paklotė. Išdegė 11 arų. Bemaž tuo pat metu pranešta, kad miško paklotė dega ir prie Trainiškio k. Ten išdegė 20 arų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here