Skip to content

Dūkštiečio mašinoje – kvaišalai

MI informacija

Birželio 21 d., apie 00.15 val., Utenoje, Basanavičiaus g., pagal gautą informaciją patikrinimui sustabdytas automobilis RENAULT MEGANE SCENIC, kurį vairavo 31-erių vyras, gyv. Dūkšte. Kartu važiavo 28-erių zarasiškė moteris ir 32-ejų visaginietis. Automobilio apžiūros metu salone rastas šviesios spalvos užsegamas dėklas, kuriame rasti du paketai su šviesios spalvos milteliais – galimai su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji vairuotojas ir keleiviai sulaikyti ir uždaryti į Utenos apskrities VPK areštinę.

Vagystė

Birželio 21 d. 26-erių Didžiasalio sen., Navikų k. gyventojas pareiškė, kad iš namuose esančio seifo, pritaikius raktą, pavogta 1300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Birželio 20 d. gautas rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad apie 07.50 val., namuose, esančiuose Didžiasalyje, Karalyčiosg., neblaivus (2,18 prom.) 57-erių vyras naudojo fizinį smurtą prieš neblaivią (1,88 prom.), taip pat 57-erių sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Birželio 22 d., apie 0.40 val., Ignalinoje, M. Petrausko g. namo kieme ir minėto namo bute, 29-erių vyras, kilus žodiniam konfliktui, ne mažiau nei dešimt kartų ranka sudavė į veidą savo neblaiviai 26-erių sugyventinei (1,93 prom.). Į įvykio vietą atvykę greitosios pagalbos medikai sužalojimų moteriai nenustatė, sugyventinis iš įvykio vietos pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje