Skip to content

Pažeidimai prie ežerų

MI informacija

Utenos RAAD Ignalinos agentūros specialistai, birželį vykdydami gyvosios gamtos apsaugos reidus, nustatė 9 aplinkosauginius pažeidimus. 

Birželio 2 d. prie Beržuono ež. buvo sulaikytas Visagino gyventojas I. K., kuris turėjo pagavęs 6 lydekas. Be to, jis žvejybą vykdė telmologiniame draustinyje, kur lankytis nuo balandžio 1 iki rugpjūčio 1d. draudžiama. Pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse  taisyklių  reikalavimus, vienas žvejys per vieną žvejybą gali pagauti ir paimti tik 3 lydekas. Už šį pažeidimą visaginiečiui paskirta 30 eurų bauda ir pateiktas 450 eurų civilinis ieškinys už žuvų ištekliams padarytą žalą.

Birželio 13 d. Ilgaičio ež. (Rimšės sen.) A. P. ir S. Š. žvejojo iš valties su dviem statomais tinklaičiais. Sulaikius pažeidėjus buvo nustatyta, kad žuvies jie pagauti dar nespėjo, nes tik buvo pastatę tinklus. Žalos gamtai išvengta, bet už tokią veiklą iš pažeidėjų konfiskuota valtis, tinklai ir skirtos administracinės 130 eurų baudos.

Už Mėgėjiškos žūklės vidaus vandenyse  taisyklių pažeidimus (žvejyba be leidimo) nubausti dar 3 žvejai mėgėjai.

Visus gyventojus raginame nebūti abejingus ir apie pastebėtus galimus pažeidimus prašome pranešti pareigūnams tiesiogiai arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje