Skip to content

Valstybės dienos paplūdimio tinklinio turnyras

Audronė TRAPIKIENĖ

Ignalinos miesto paplūdimyje liepos 5–6 d. vyko Ignalinos kultūros ir sporto centro organizuotas paplūdimio tinklinio 2×2 turnyras, skirtas Valstybės dienai paminėti. Pirmąją turnyro dieną trijuose pogrupiuose susitiko 10 vaikinų komandų, o antrąją – merginų grupės dalyvės bei keturios vaikinų ketvirtojo pogrupio komandos.

Šįkart susirinko tik trys merginų komandos (dvi iš Visagino, viena – iš Ignalinos). Gal žinodamos, kad bet kuriuo atveju laimės prizinę vietą, merginos rungtyniavo papokštaudamos ir be didesnės įtampos. Smagu, kad pirmosios vietos medalius bei atminimo prizus laimėjo ignalinietės Aušra Kisieliūtė bei Sandra Sukovaitė, įveikusios varžoves viešnias.

Tuo tarpu vaikinams teko atlaikyti didelę varžovų konkurenciją, o kova dėl pirmosios vietos tarp rokiškėnų Pauliaus Varno ir Edgaro Slabados bei ignaliniečių Pauliaus Mikulėno ir Vyto Kisieliaus buvo išties finalo vertas reginys. Žiūrovų emocijos pliūptelėdavo po sėkmingų užtvarų ir padavimų, daug ištvermės žaidimas pareikalavo ir iš pačių žaidėjų: pasiekę rezultatą 1:1, ignaliniečiai sukaupę visas jėgas rezultatu 15:13 laimėjo lemiamą setą.

Visi žaidimo prizininkai apdovanoti medaliais, suvenyriniais puodeliais, o nugalėtojai – dar ir atminimo statulėlėmis.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here