Skip to content

Pareigūnas pėsčiųjų perėjoje partrenkė neblaivų vyrą

MI informacija

Liepos 18 d., apie 12.09 val., Ignalinoje, Taikos g., šalia PC „Maxima“, automobilis „VW Passat“, vairuojamas ne tarnybos metu, neuniformuoto, blaivaus VSAT Ignalinos rinktinės 22-ejų vyr. pasieniečio, nepraleido ir partrenkė į pėsčiųjų perėją išėjusį neblaivų (1,74 prom.) 53-ejų vyrą, kuris dėl kojos kaulo lūžio, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 17 d., apie 7.51 val., Ignalinos sen., Melninkų kaime, automobilis „Audi 80“ nuvažiavo nuo kelio ant žolės ir priekiu pakibo ant akmenų. Šalia automobilio rastas girtas, galimai vairavęs minėtą automobilį 58-erių vyras, gyv. Švenčionių r. sav., Bajorų k. Jam nustatytas 2,83 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaudynės pasienyje

Šeštadienio popietę VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai vykdė tarnybą pasienyje su Baltarusija, netoli Mociškės kaimo. Pasieniečiai pastebėjo priešais žvyrkeliu atvažiuojantį automobilį „Audi 100“. Jo vairuotojas, pamatęs VSAT pareigūnus, apsisuko ir padidinęs greitį pradėjo sprukti.

Pasieniečiai pradėjo dideliu greičiu lėkusio bėglio persekiojimą. Gaudynės truko apie 5 km, kol VSAT pareigūnai „Audi 100“ aptiko nuvažiavusią nuo kelio. Žmonių aplink nebuvo. Mašinoje pasieniečiai rado polietilenu apvyniotus ryšulius, kuriuose buvo  8 tūkst. pakelių cigarečių be akcizo ženklų. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Ignalinos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Buvo buvo, kaip nebuvo…

Vakar paskambino Antalksnėje vasarojantis garsus kinematografininkas Algirdas Tarvydas ir papasakojo ankstyvo ryto nuotykį. Apie 4 val., kai visi miegojo, namą sudrebino trenksmas. Net mineralinio vandens butelis apvirto. Kol atsibudo ir pro miegus suprato, kas įvyko, išgirdo tik nulekiančios mašinos kriokimą. O nutiko štai kas. Į gyvenamojo namo kampą trenkėsi automobilis. Sodybos šeimininkai nespėjo pamatyti, nei kokia mašina buvo, nei koks jos numeris. Vairuotojas bumbtelėjo į sieną ir pabėgo, atminčiai palikęs tik žibintų stiklų šukių krūvelę…

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje