Skip to content

Pavogė automobilį, davė kyšį, apiplėšė butą…

MI informacija

Atkišo kyšį

Liepos 20 d., 14.05 val., rajono policijos komisariato kabinete, moteris rajono PK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui davė 40 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Stambi vagystė

Liepos 23 d. 57-erių vyras pareiškė, kad Ignalinoje, Ateities g., sugadinus virtuvės plastikinį langą, buvo įsibrautą į butą ir iš jo pavogta 2000 eurų, auksinių žiedų, grandinėlių, auskarų, pakabukų, apie 30 vnt. monetų. Iš viso padaryta žala – 3950 eurų. Signalizacija neįrengta, turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Pavogė automobilį

Liepos 23 d., apie 23 val., 53-ejų vyras, gyv. Mielagėnų sen., Maldanėnų k., pastebėjo, kad Ignalinoje, iš Ateities g. esančios automobilių stovėjimo aikštelės, pavogtas jam priklausantis automobilis „DACIA DUSTER“. Automobilis po 25 min. sustabdytas Ignalinoje, Švenčionių g. Neblaivus 24-erių įtariamasis (1,25 prom.) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Liepos 23 d., apie 1.50 val., Ignalinoje, Laisvės a., sustabdyto patikrinimui automobilio MERCEDES BENZ 28-erių vairuotojui, gyv. Ignalinoje, Ažušilės g., nustatytas 2.39 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Tą pačią dieną, apie 08.55 val., Ceikinių sen., Lepšių k., 20-metis vyras vairavo automobilį „BMW 525“ neblaivus (1,73 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 17.35 val., Vidiškėse, Melioratorių g., neblaivus 35-erių vyras (3,28 prom.), neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonę, vairavo automobilį „OPEL ASTRA“. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Penki metrai iki nusižengimo

Penktadienį ryte Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės pareigūnai patruliavo palei sieną su Baltarusija Kackonių k. prieigose. Kaimyninės šalies teritorijoje, prie krūmų, maždaug už 5 m nuo sienos linijos, pasieniečiai pastebėjo penkis asmenis. Tai buvo vyras, moteris ir trys mažamečiai. Įtariama, kad jie planavo neteisėtai patekti į Lietuvą.

Apie tai Lietuvos pasieniečiai iškart informavo kolegas Baltarusijoje. Kol šie vyko į įvykio vietą, VSAT pareigūnai angliškai pakalbino suaugusiuosius. Jie prisistatė Afganistano piliečiais ir teigė esantys šeima. Staiga vyras pradėjo eiti link valstybės sienos. Anapus jos buvę VSAT pareigūnai jį griežtai įspėjo, kad šioje vietoje sieną kirsti draudžiama, o už tai gresia baudžiamoji atsakomybė. Šeimos galva pakluso ir liko kaimyninės šalies pusėje. Netrukus atvykę Baltarusijos pasieniečiai neteisėtus migrantus sulaikė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here