Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Plėšimai

Liepos 26 d., apie 23 val., Dūkšte, Vilniaus g., į butą užėjo trys iš matymo pažįstami jaunuoliai, kurių vienas trenkė puodeliu į veidą 70-mečiui vyrui, kitas jaunuolis, laikydamas už kaklo, atėmė mobilaus ryšio telefoną „Nokia“, kainuojantį 30 eurų, ir iš buto pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 27 d., apie 1.10 val., Dūkšte, S. Raštikio g., įsibrovus per verandos langą, du vyrai kumščiais mušė 68-erių vyrą per veidą, reikalaudami pinigų, taip jam sukeldami fizinį skausmą. Nuo stalo pagrobė mobilaus ryšio telefoną „ZTE“, padarydami 50 eurų turtinės žalos. Sulaikyti trys įtariami vyrai: 21-erių, gyv. Dūkšte, Laisvės g., 35-erių visaginietis ir 24-erių vyras, gyv. Dūkšte, Stoties g. Visi uždaryti rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystės

Liepos 24 d. 78-erių moteris pareiškė, kad Ignalinoje, Smėlio g., sugadinus plastikinį langą, buvo įsibrauta į butą ir iš jo pavogti du auksiniai žiedai. Padaryta turtinė žala – 200 eurų. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 53-ejų vyras pareiškė, kad Mielagėnų sen., Gilūtų k., iš neužrakinto automobilio „Audi 80“ bagažinės pavogtas benzininis pjūklas „Husqvarna 51“. Padaryta žala – 400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas
Liepos 24 d., apie 12.30 val., Tverečiuje, Ąžuolijos g., namuose neblaivus (1,93 prom.) 45-erių vyras grasino fiziškai susidoroti su savo 67-erių motina. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 26 d, apie 16.10 val., Tverečiaus mstl., Česlovo Kudabos g., namo viduje įvykus žodiniam konfliktui, neblaivus 38-erių vyras, gyv. Skuodo r., (2.05 prom.,), tris kartus kumščiu trenkė bendraamžei sugyventinei į krūtinę, po to kartą kumščiu smūgiavo į kairę akį, šiais savo veiksmais sukeldamas sugyventinei fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus AVPK Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Išėjo ir negrįžo

Liepos 26 d. 47-erių vyras, gyv. Ignalinoje, Ateities g., pareiškė, kad 2017-07-14 ryte iš buto Aukštaičių g. išėjo 39-erių draugas ir iki šiol negrįžo. Išėjęs vyras su savimi telefono neturėjo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pamokančios istorijos

Liepos 24 d., apie 19 val., uteniškei būnant namuose, į laidinį telefoną paskambino vyriškis, kuris prisistatė gydytoju bei paprašė už mergaitę, kurią esą sužalojo jos dukra, paduoti atvykusiam asmeniui pinigų gydymui. Moteris į namus atėjusiam nepažįstamam asmeniui atidavė turėtus 7000 eurų.

O štai kitą dieną kitai 81-erių uteniškei moteriai į laidinį telefoną paskambino nepažįstamas vyriškis, kuris vėl prisistatė vyr. gydytoju bei reikalavo už mergaitės, kurią esą sužalojo jos dukra, gydymą 9000 eurų. Moteris suprato, kad skambina sukčiai ir pranešė policijos pareigūnams. Atvykę pareigūnai sulaikė 3 atvykusius pasiimti pinigų asmenis. Įtariamieji: moteris ir du vyrai, gyvenantys Širvintų r. Jie sulaikyti ir uždaryti į Utenos AVPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje