Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Vagystės

Rugpjūčio 20 d., apie 22 val., iš 28-erių vyrui priklausančio atrakinto automobilio „Opel Vectra“, stovėjusio prie parduotuvės KŪB „Danalta“ Ignalinoje, Aukštaičių g., buvo pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy S7“. Padaryta žala – 500 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugpjūčio 26 d. 46-erių vyras pareiškė, kad apie 10 val. Linkmenų sen., Kiškių k., iš namo kiemo pagrobta baidarė ir 12 irklų. Padaryta žala – 946 EUR. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Rugpjūčio 25 d., apie 20.30 val., Ignalinoje, namuose Miško g., neblaivus (2,49 prom.) 53-ejų sūnus smurtavo prieš savo 74-erių motiną. Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtys

Rugpjūčio 24 d., apie 9.15 val., Didžiasalyje, namuose Pupienos g. rastas miręs 66-erių vyras be išorinių smurto žymių. Tą pačią dieną, apie 17.30 val., Linkmenų sen., Pelenių k., pakelės griovyje rastas 64-erių vyro, gyv. Pelenių k., kūnas. Pradėti ikiteisminiai tyrimai mirčių priežastims nustatyti.

Rugpjūčio 25 d., apie 8.43 val., Vidiškių mstl., namuose Melioratorių g., rastas 51-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje