Skip to content

Ignaliniečiai Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionate

Siekiant populiarinti slidinėjimo sportą riedslidėmis Lietuvoje ir nustatyti pajėgiausius Lietuvos slidininkus vasaros laikotarpiu rugpjūčio 26–27 d. Ignalinoje  vyko Lietuvos slidinėjimo vasaros čemponatas. Varžybos buvo vykdomos pagal Gundersono sistemą, pirmąją dieną sportininkai bėgo krosą, o antrąją rungėsi šliuoždami riedslidėmis ir startuodami pagal pirmosios dienos rezultatus.

Pirmąją dieną varžantis kalvotoje kroso trasoje sėkmė lydėjo šiuos ignaliniečius: tarp jauniausiųjų pirmąją vietą iškovojo Deimantė Šerėnaitė, Jokūbas Mačkinė septyniolikmečių grupėje buvo pirmasis, o Akvilė Zemenauskaitė iškovojo antrą vietą, nusileidusi vyresnei varžovei sporto klubo ,,Sėkmės trasa“ atstovei Marijai Kaznačenko.

Antrąją dieną ant nugalėtojų pakylos lipo jau daugiau ignaliniečių sportininkų: tarp jaunesniųjų vėl čempione tapo D. Šerėnaitė, o Aironas Pūras apdovanotas trečiosios vietos medaliu. Tarp penkiolikmečių bendroje įskaitoje antrą vietą iškovojo Darius Dinda, septyniolikmečių grupėje IKSC auklėtinis J. Mačkinė taip pat buvo antras, o Akvilė Zemenauskaitė – pirmoji. Vyrų grupės pirmąsias prizines vietas taip pat dalijosi ignaliniečiai: pirmoji atiteko Modestui Vaičiuliui, antroji – Mantui Stroliai (abu priklauso sporto klubui ,,Sėkmės trasa“).

Sveikindamas varžybų dalyvius Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas Algirdas Raslanas padėkojo sportininkams už dalyvavimą, treneriams už įdėtą triūsą, o Ignalinos kultūros ir sporto centro darbuotojams už organizavimą ir teisėjavimą, palinkėjo visiems dalyviams sėkmingų startų ateityje.

Po varžybų kalbintas IKSC treneris Karolis Baltakis sakė, kad prizinės vietos nėra atsitiktinės – sportininkai treniravosi visą vasarą, o šių varžybų metu pasitikrino jėgas ir galėjo numatyti strategiją, leisiančią geriau pasiruošti ateinančiam slidinėjimo sezonui.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje